آخرین دیکتاتور اروپا حامی صنعت رمزارها و تکنولوژی بلاک چین

1069
لوکاشنکو حامی رمزارزها

الکساندر لوکاشنکو دوباره بر مسند قدرت در بلاروس تکیه زده است. بر اساس نتیجه انتخابات بلاروس، لوکاشنکو بیش از ۸۰ درصد آرای شهروندان این کشور را کسب کرده است اما شکایت های زیادی مبنی بر تقلب در انتخابات وجود دارد. لوکاشنکو ۶۵ ساله از سال ۱۹۹۴ رئیس جمهور بلاروس بوده است.

اخیراً لوکاشنکو در حمایت از تکنولوژی بلاک چین و صنعت رمزارزها صحبت کرده است. او در سال ۲۰۱۷ صنعت رمزارزها و عرضه ابتدایی سکه های رمزارز را در کشور بلاروس قانونی اعلام کرد.

لوکاشنکو

لوکاشنکو در سال ۲۰۱۹ اعلام کرد از نخستین پایگاه انرژی هسته ای این کشور که در سال ۲۰۲۰ راه اندازی خواهد شد، برای استخراج رمزارزها از جمله بیت کوین استفاده خواهد کرد.

پس از این صحبت ها بسیاری از حضار به لحن گفتار لوکاشنکو پوزخند زدند اما متخصصان صنعت رمزارزها باور دارند در آینده نزدیک بسیاری از کشورهای جهان به سمت استخراج و ذخیره سازی رمزارزها پیش خواهند رفت.

بانک مرکزی بلاروس نیز اخیراً اعلام کرده است به نهادهای دولتی، شعب بانکی و مراکز تجاری این کشور اجازه می دهد تا توکن های اوراق بهادار خود را به صورت گسترده از طریق درگاه های صرافی رمزارز عرضه کنند.

با اینکه تظاهرات در بلاروس علیه “آخرین دیکتاتور اروپا” کماکان در جریان است، اما به نظر می رسد صنعت رمزارزها در این کشور به سرعت رو به پیشرفت است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی