ماشین معامله صرافی بیت مکس دوباره شروع به کار کرد

158
ماشین معامله صرافی بیت مکس دوباره شروع به کار کرد

طبق اعلام رسمی توییتر صرافی بیت مکس، که زمانی بزرگترین صرافی مشتقات بیت کوین محسوب می شد، ماشین معامله صرافی بیت مکس که در روز سه شنبه از دسترس کاربران خارج شده بود، دوباره فعالیت خود را آغاز کرده است. به گفته این شرکت، پس از بررسی مشکلات و مسائل فنی، ماشین معامله صرافی بیت مکس دوباره آغاز به کار کرده است.

در 24 ساعت گذشته بیش از 2.2 میلیارد دلار در بستر صرافی بیت مکس، معامله شده است. پس از آنکه ماشین معاملاتی این صرافی بزرگ از دسترس کاربران خارج شد، حساب رسمی این شرکت در توییتر اعلام کرد: “مهندسان و ناظران این شرکت در حال بررسی مشکلات و مسائل فنی مربوط به ماشین معاملاتی صرافی هستند و سعی می کنند در اسرع وقت این مشکل را برطرف سازند.” در طی زمان خروج بستر معاملاتی بیت مکس، محیط وب سایت این صرافی بدون تغییر در دسترس کاربران قرار داشت.

صرافی بیت مکس

شروع به کار ماشین معامله صرافی بیت مکس

صرافی بیت مکس اعلام کرد: ” ماشین معامله صرافی بیت مکس برای مدتی از دسترس خارج شده است. ما در حال بررسی مسائل فنی هستیم تا دوباره درگاه ماشین معاملاتی را در بستر آنلاین شبکه قرار دهیم. ما به کاربران این اطمینان را می دهیم که تمامی دارایی ها در فضای امن قرار دارند، معاملات به تاخیر افتاده ردّ-اعتبار می شوند و در طی دوره خروجِ ماشین معاملاتی از دسترس پذیری همگانی، هیچگونه فسخ، انحلال و یا تسویه حساب در این صرافی صورت نخواهد گرفت. در هنگام بازگشایی دوباره ماشین معاملاتی، در ابتدا یک دوره فسخ کوتاه را تجربه خواهیم کرد.”

در روز 13 مارس نیز پس از حمله منع سرویس (دیداس)، صرافی بیت مکس بیش از 25 دقیقه از دسترس کاربران خارج شده بود. برخلاف وقایع ماه مارس که بیت کوین سقوط بی سابقه ای در قیمت معاملاتی خود را تجربه کرد، در طی زمان های اخیر قیمت بیت کوین به ثبات نسبی رسیده است و تنها انحراف معیار 1 درصدی را در قیمت های خود شاهد است. 

به نظر شما صرافی های غیر متمرکز از چه طریقی می توانند امنیت سرویس های خود را تضمین کنند؟ صرافی غیر متمرکز کونوس با بهره گرفتن از تکنولوژی های پیشرفته در تلاش است از هر گونه حمله بدافزارها به شبکه های خدماتی خود جلوگیری کند.

صرافی کونوس با بهره گرفتن از تکنولوژی کیف پول چند امضا و همچنین نهادینه سازی احراز هویت بیومتریک، در صدد است با ایجاد یک محیط امن، برای کاربران این امکان را فراهم سازد تا با خیال آسوده و اعتماد بالا در محیط های تجاری و مالی فعالیت داشته باشند. 

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی