مسئول تنظیم بازار ارز آمریکا: راهکارهای مبتنی بر فناوری های نوین مالی نسبت به روش های بانکداری سنتی مقبولیت و قابلیت بیشتری دارند

236
مسئول تنظیم بازار ارز آمریکا

برایان بروکس، مسئول تنظیم بازار ارز آمریکا در مصاحبه اخیر خود با شبکه سی ان ان گفت راهکارهای مبتنی بر فناوری های نوین مالی نسبت به روش های بانکداری سنتی مقبولیت و قابلیت بیشتری دارند.

بروکس معتقد است بانک ها برای ایجاد یک فضای ساده و به دور از پیچیدگی های نظام دیوان سالاری باید به سمت نهادینه سازی سازوکارهای مبتنی بر رمزارزها حرکت کنند. او پیش بینی می کند ارزهای دیجیتال بانک مرکزی در آینده نزدیک توسط بسیاری از شرکت های تجاری به پشتوانه سپرده های بانکی صادر خواهند شد.

مسئول تنظیم بازار آمریکا

روش های پرداخت سنتی باید جای خود را به روش های نوین مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین بدهند


بروکس در مصاحبه خود عنوان کرد در جهان کنونی که سرعت حرف اول را می زند، روش های پرداخت سنتی نیز باید جای خود را به روش های نوین با بازدهی و سرعت بیشتر بدهند. او گفت در آمریکا سرعت پرداخت های مالی از طریق درگاه های بانکی بسیار کند و طاقت فرساست برای همین حجم قابل توجهی از پرداخت های مالی در سیستم تجاری آمریکا خارج از درگاه های رسمی بانکی انجام می شود.

این مسئول تنظیم بازار ارز آمریکا که خود برآمده از جریان اصول نظری سرمایه داری غرب است اعتقاد دارد تنها راهکار برای مقابله با معضل سرعت پایین پرداخت های مالی استفاده از شرکت های خصوصی برای ایجاد درگاه های پرداخت خواهد بود. شرکت های خصوصی با نهادینه سازی دقیق سازوکارهای نوین فناوری تلاش می کنند در بازار آزاد به صورت عادلانه با دیگر شرکت ها رقابت کنند. ایجاد یک فضای رقابتی سالم در جریان بازار سرمایه می تواند در نهایت به ارتقای سطوح کاربری منتهی شود.

بیشتر بخوانید:

تکنولوژی بلاک چین در سال پیش رو سرمایه کلانی را جذب بازار خود خواهد کرد

بروکس به وظیفه نظارتی نهادهای دولتی نظیر دادگاه های عالی فدرال در این کشور اشاره کرد و گفت بازار باید بتواند به صورت آزاد و به دور از موانع قضایی نهادهای دولتی به مسیر خود ادامه دهد، اما در صورت بروز اختلافات قضایی، تخلفات مالی نظیر پولشویی و یا ایجاد حلقه های انحصار در بازار سرمایه و تهدید رقابت عادلانه از سوی برخی نهادهای سودا طلب، نهادهای دولتی می توانند با اعمال نفوذ، اقدام به تنظیم بازار کنند.

او در انتها گفت در حال حاضر بیش از ۵۰ میلیون شهروند آمریکایی سرمایه رمزارز در اختیار دارند و این امکان برای آنها فراهم است تا با اجرای قوانین نظارتی و امنیتی، حساب های جاری بانکی خود را نیز افتتاح کنند.

پلتفرم کونوس

پلتفرم کونوس مشکل پرداخت های مالی را برطرف کرده است

پلتفرم کونوس به عنوان یک شبکه غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین فعالیت خود را در صنعت رمزارزها از سال ۲۰۱۷ در کشور سوئیس آغاز کرد. این پلتفرم نام آشنا مجوزهای رسمی فعالیت خود را از مراجع رسمی قضایی اتحادیه اروپا دریافت کرده است.

پلتفرم کونوس با ایجاد یک شبکه پرداخت مالی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین معضل شبکه های پرداخت سنتی را برطرف کرده است. کاربران و سرمایه گذاران می توانند به دور از محدودیت های جغرافیایی و زمانی، از خدمات پرداخت درون شبکه ای پلتفرم کونوس استفاده کنند.

بیشتر بخوانید:

کونوس پلتفرم – پاسخگوی تمام نیازهای مالی آنلاین شما

صرافی کونوس ایکس درگاه رسمی تبادل رمزارز پلتفرم کونوس است که این امکان را برای کاربران و سرمایه گذاران فراهم کرده است تا حتی با پول فیات (ریال، دلار، یورو و غیره) نیز انواع رمزارزهای معتبر جهان را خرید و فروش کنند.

پلتفرم کونوس برای حفظ امنیت سرمایه گذاران خود از پیشرفته ترین تکنولوژی های امنیت سایبری جهان استفاده می کند. تکنولوژی کیف پول چند امضایی و تکنولوژی احراز هویت بیومتریک از جمله سپرهای امنیت سایبری پلتفرم کونوس محسوب می شوند که اجازه نفوذ و اجرای عملیات خرابکارانه را در بستر بلاک چین شبکه کونوس نمی دهند. کاربران می توانند با اطمینان خاطر تمام معاملات مالی و تبادلات رمزارز خود را در بستر پلتفرم کونوس به انجام برسانند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی