نوسانات قیمت طلا و سکه در بازار آخر هفته+ جدول

166
نوسانات قیمت طلا و سکه در بازار آخر هفته

بازار طلا و سکه پس از کاهش قیمت چند روز گذشته، امروز نوسانات نسبی را تجربه کرد و سکه طرح جدید با یک درصد افزایش قیمت نسبت به دیروز (اول مرداد ماه) ۱۰ میلیون ۲۵۰ هزار تومان معامله شد.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم با کاهش یک درصدی ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و هر عدد سکه طرح جدید ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان معامله شده که نسبت به قیمت‌ دیروز کاهش یک درصدی را تجربه کرد.

در این میان قیمت نیم سکه بدون تغییر و ربع سکه با چهار درصد کاهش قیمت رو به رو شد و به ترتیب پنج میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و دو میلیون و ۹۸۰ هزار تومان تومان خرید و فروش شدند. سکه یک گرمی هم نسبت به روز گذشته کاهش یک درصدی قیمت را تجربه کرد و یک میلیون و ۶۹۰ هزار تومان قیمت گذاری شد.

از سوی دیگر هر مثقال طلا با افزایش دو درصدی چهار میلیون و ۱۴۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با همین میزان افزایش ۹۵۵ هزار تومان معامله شد.

این نوسان قیمت در بازار طلا و سکه در حالی رخ داد که هر انس طلا در بازار جهانی نسبت به دیروز افزایش دو درصدی را تجربه کرد و ۱۸۸۸ دلار قیمت‌گذاری شد.

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی