هاوس مدیر عامل ریپل: سقوط ارزش دلار ادامه پیدا خواهد کرد

837
مدیر عامل ریپل

گارلینگ هاوس، مدیر ارشد اجرایی ریپل در مصاحبه اخیر خود گفت سال جاری میلادی از هر لحاظ یک فاجعه برای شرکت های تجاری و تکنولوژی بوده است. هاوس گفت همه گیری ویروس کرونا باعث شده است تمام معادلات بین المللی با اختلالات گسترده ای روبرو شود.

نظام سنتی سرمایه داری به سمت یک نظام هوشمند مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین تغییر مسیر خواهد داد

گارلینگ هاوس پیش بینی کرده است سقوط ارزش دلار ادامه پیدا خواهد کرد و همین موضوع به ایجاد تنوع در بازار سرمایه منتهی خواهد شد. او نسبت به آینده صنعت رمزارزها خوش بین است و اعتقاد دارد با سقوط ارزش پول های رایج در سراسر جهان، نظام سنتی سرمایه داری به سمت یک نظام هوشمند مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین تغییر مسیر خواهد داد.

همه گیری جهانی ویروس کرونا باعث شده است بسیاری در ایالات متحده آمریکا شغل خود را از دست بدهند. بسته شدن مراکز تجاری به دلیل پروتکل های بهداشتی و چاپ روزافزون دلار توسط وزارت خزانه داری این کشور برای مقابله با آثار سوء اقتصادی ناشی از کرونا، معادلات بازار سرمایه را در این کشور بیش از پیش پیچیده و در هم تنیده کرده است.

رمزارزها

آمریکا باید از رمزارزها برای برون رفت از بحران اقتصادی استفاده کند

بسیاری از متخصصان اقتصاد کلان اعتقاد دارند ایالات متحده باید از صنعت رمزارزها برای برون رفت از بحران های اقتصادی پیش رو استفاده کند. رمزارزها می توانند با ایجاد یک محیط غیر متمرکز، نظام شکننده پرداخت های مالی را در این کشور از نو ساماندهی کنند.

4 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی