مشاهده نسخه اصلی
چهارشنبه,۵ آذر ۱۳۹۹ ۲:۲۳:۲۵

همه چیز برای سقوط دلار در سال های آینده فراهم است

شبکه سی ان بی سی مصاحبه ای با یک تحلیلگر منتشر کرده که طی آن سقوط ارزش دلار تا دو سال آینده را با بیان عوامل آن اثبات می کند.
اریک رابرتسن، رئیس تحقیقات جهانی در بانک استاندارد چارترد، می گوید همه چیز برای افت ارزش دلار به پایین ترین سطح خود طی چند سال اخیر مهیاست و اگر جو بایدن به مقام ریاست جمهوری برسد، کاهش ارزش دلار بسیار واضح و بارز خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه مطمئن نیست که میزان کاهش تا چه حد شدید باشد، افزود: نتیجه انتخابات آمریکا مسیر رسیدن به نتیجه نهایی را تعیین خواهد کرد و انتظار می رود در صورت وقوع “موج آبی” یعنی اگر بایدن پیروز شود و دموکرات ها اکثریت را در هر دو مجلس کنگره بدست آورند، ارزهای بازارهای در حال ظهور “بسیار خوب” عمل کنند. این امر “طوفانی کامل” برای دارایی های بازارهای نوظهور ایجاد خواهد کرد.
این تحلیلگر در ادامه توضیح داد که افزایش ارزش دلار با عملکرد بهتر دارایی های آمریکا در دهه گذشته صورت گرفته و این روند ممکن است در نتیجه اوضاع در تجارت جهانی یا تغییر در سیاست داخلی آمریکا معکوس شود.
وی افزود: همچنین ایالات متحده دیگر از مزایای نرخ بهره نسبت به سایر کشورهای G-10 بهره مند نیست و این می تواند یک توجیه بسیار قانع کننده برای کاهش ارزش دلار طی چند سال آینده باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

صرافی رمزارزی غیرمتمرکز کونوس (دکس)

با استفاده از دکس هر تبادل کننده ای می تواند رمزارزهای خود را با هر کاربر دیگری حتی با پول فیات(مثل ریال، دلار و غیره) تبادل کند.

چگونه ارز دیجیتال رایگان کونوس دریافت کنیم؟

ارز دیجیتال کونوس تنها با نصب کیف پول و ثبت نام در وب‌سایت(ارسال مدارک شناسایی) ، ۰.۳ سکه رایگان به کاربران اهدا...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.