هیجان در بازار بیت‌کوین ادامه دارد

190
هیجان در بازار بیت‌کوین ادامه دارد

بیت‌کوین روزهای هیجان انگیزی را طی می‌کند‌ همزمان با بالا رفتن قیمت طلا، ارزش بیت‌کوین هم افزایش می‌یابد. هر چند ارزش آن این هفته از ۱۲ هزار دلار سقوط کرد اما نگاه‌ها همچنان مثبت است و هیجان معامله‌کنندگان همچنان ادامه دارد.

به گزارش سکه نیوز ، به نقل از کوین دسک، قیمت بیت‌کوین، روز جمعه توانست تا ۱۱ هزار و ۹۰۰ دلار برسد، اما دوباره روند نزولی را آغاز کرده و به ۱۱ هزار و ۵۰۰ دلار رسید.

به گفته کنستانتین کگان یکی از شرکای شرکت “بیت‌بول کاپیتال” نتوانست خود را در سطح ۱۱ هزار ۹۰۰ دلار نگه دارد. اما مبادله بیت‌کوین و طلا کماکان ادامه دارد، البته قیمت طلا هم روز جمعه هم سقوط کرد.

تبادل طلا و بیت کوین کماکان ادامه دارد و از همه اوقات بالاتر است.با وجود نزول قیمت بیت‌کوین، دانیل کوهلر، مدیر اجرایی شرکت تبادل ارز دیجیتال معتقد است:« اتفاقاتی که در یک روز می‌افتد، نباید نگاه مثبتی که روی بازار ارز دیجیتال داریم را تغییر دهد. در حال حاضر بیت‌کوین، طلا را به عنوان ذخیره ارزش دنبال می‌کند، سیستم مالی غیر متمرکز ، بقیه سیستم‌های مالی را به عقب هل می‌دهد. همین باعث شده هیجان در میان مبادله کنندگان افزایش پیدا کند.

نگاه‌ها به بازار بیت‌کوین مثبت است و جان ویلاک هیئت مدیره شرکت تریتوم، معتقد است، حس و حال بازار به شدت شناور است، با این حال اخبار بازار مثبت است.

او پیش‌بینی می‌کند که ارزش بیت‌کوین بار دیگر بالا خواهد رفت و این هفته به ۱۲ هزار دلار خواهد رسید.

این هفته  بیت‌کوین کانال ۱۰ هزار دلاری را شکست و تا ۱۲ هزار دلار صعود کرد. اما تشدید عرضه پس از این اتفاق باعث شد تا بیت‌کوین به کانال ۱۰ هزار دلاری وارد شود. در نهایت در یک رفت و برگشت، بیت کوین در معاملات پنجم مرداد با ۳.۹۲ درصد کاهش به ۱۱ هزار و ۲۲۲ دلار رسید. اما نوسان‌ها ادامه پیدا کرد و همزمان با افزایش قیمت طلا دیروز تا ۱۱ هزار ۹۰۰ دلار رسید، اما بار دیگر سقوط کرد و به ۱۱ هزار ۵۰۰ دلار رسید. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی