وارد کنندگان آهن در کشور چین از رمزارزها برای پرداخت های مالی استفاده می کنند

482
وارد کنندگان آهن

وارد کنندگان آهن معدنی در کشور چین در نظر دارند برای شکستن انحصار دلار در بازارهای جهانی و همچنین عدم وابستگی به آمریکا، از ارز دیجیتال یوان برای پرداخت های مالی استفاده کنند.

به گفته شبکه اقتصاد چین، تعدادی از بزرگترین معادن آهن با نهادینه سازی پلتفرم های بلاک چین، محصولات خود را به صورت مستقیم و از طریق درگاه های پرداخت رمزارز به شرکت های چینی می فروشند. گزارش های اقتصادی حاکی از این است که وارد کنندگان چینی در نظر دارند به محض آغاز به کار رسمی ارز دیجیتال بانک مرکزی این کشور، از این ارز دیجیتال در معاملات تجاری خود استفاده کنند.

اخیراً دو شرکت بزرگ چینی معامله ای به ارزش ۱۴ میلیون دلار را از طریق پلتفرم های مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین انجام داده اند. به گفته آژانس های خبری چین حجم معاملات مبتنی بر ارز رسمی این کشور به صورت میانگین سالانه ۳۶ درصد افزایش پیدا کرده است.

پلتفرم های معاملاتی

پلتفرم های معاملاتی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین در کشور چین به صورت گسترده نهادینه سازی می شوند

پلتفرم های معاملاتی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین در کشور چین در سراسر مرزهای این کشور نهادینه سازی شده اند. شرکای تجاری چین در آمریکای شمالی و آسیای شرقی به صورت گسترده معاملات خود را در بستر بلاک چین شرکت های فناوری این کشور انجام می دهند. انتظار می رود با عرضه رسمی ارز دیجیتال بانک مرکزی چین، انقلاب گسترده ای در سیستم معاملات تجاری در سطح بین الملل ایجاد شود.

بسیاری از متخصصان باور دارند چبن با ایجاد سیستم های پرداخت الکترونیکی ارزهای دیجیتال در صدد است با ایجاد یک شبکه تجارت بین المللی، انحصار دلار آمریکا را در بازارهای جهانی بشکند. در سالیان اخیر و با نهادینه سازی گسترده تکنولوژی بلاک چین، پکن سرمایه گذاری های عظیمی در این صنعت نوظهور انجام داده است.

پلتفرم کونوس

پلتفرم کونوس؛ شبکه معاملاتی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین

در دایره رمزارزها و قلمرو تکنولوژی بلاک چین تنها شرکت های انگشت شماری وجود دارند که از پشتوانه مالی قدرتمند و امنیت مالی بالا برخوردار هستند. پلتفرم کونوس از جمله شرکت های خدمات رمزارز معتبر در سطوح کلان بین المللی ست که در سالیان اخیر توانسته طیف گسترده ای از سرمایه گذاران را از سراسر جهان به سمت درگاه های مالی خود جذب کند.

شبکه کونوس با بهره گرفتن از تیم حقوقی متبحر در امور جزای بین الملل و برخورداری از مقامات ارشد اجرایی خبره در مسائل بلاک چین و صنعت رمزارزها، توانسته پلتفرمی جامع با امنیت بسیار بالا را به کاربران خود معرفی کند. پلتفرم کونوس مرزهای جغرافیایی را از میان برداشته و به همه آحاد انسان ها در جوامع مدنی یاری می رساند تا به دور از محدودیت های جغرافیایی و قضایی وارد چرخه سرمایه و معاملات تجاری شوند.

بیشتر بخوانید:

کونوس پلتفرم – پاسخگوی تمام نیازهای مالی آنلاین شما

پلتفرم کونوس با معرفی انواع رمزارزهای پایدار نه تنها معضل نوسانات قیمت در بازار ارزهای دیجیتال را برطرف کرده است، بلکه با ایجاد پل ارتباطی مابین رمزارزها و نهادهای متمرکز بانکی، توانسته شکاف موجود میان شبکه های غیر متمرکز مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین و شبکه های متمرکز مالی نظیر بانک ها و نهادهای دولتی را نیز به خوبی پُر کند.

پلتفرم کونوس

حفظ امنیت مالی کاربران در اولویت مقامات ارشد اجرایی پلتفرم کونوس قرار دارد

پلتفرم کونوس برای حفظ امنیت سایبری کاربران خود از تکنولوژی های برتر و پیشرفته روز دنیا استفاده می کند. تکنولوژی کیف پول چند امضایی از جمله این تکنولوژی ها است. تکنولوژی کیف پول چند امضایی پلتفرم کونوس این اطمینان را به طرفین معامله می دهد که دارایی های رمزارز آنها در محیطی امن معامله می شود.

مطابق این تکنولوژی، مرجع رسمی قضایی پلتفرم کونوس به عنوان یک مرجع بی طرف به فرایند معامله نظارت می کند. در این نوع تکنولوژی طرفین معامله و مرجع قضایی منصوب از جانب پلتفرم کونوس هر یک کلید مخصوص به خود را در اختیار دارند. بنابراین طرفین معامله می توانند اطمینان حاصل کنند که معامله تنها در صورت توافق کامل آنها صورت می پذیرد.

دیگر تکنولوژی امنیتی که توسط پلتفرم کونوس مورد استفاده قرار می گیرد، تکنولوژی احراز هویت بیومتریک است. در این نوع تکنولوژی، تنها کاربرانی می توانند در فضای شبکه کونوس فعالیت مالی داشته باشند، که پیش از این هویت بیومتریک آنها توسط نهادهای نظارتی کونوس مورد تایید قرار گرفته باشد.

پلتفرم کونوس با ایجاد یک سپر امنیتی فوق هوشمند، اجازه هیچ گونه سوءاستفاده را به بدافزارها و باج افزارها نمی دهد. کاربران می توانند با اطمینان خاطر تمام معاملات مالی و تبادلات رمزارز خود را در بستر پلتفرم کونوس به انجام برسانند. صرافی کونوس دکس ( Counos Decentralized Exchange ) نیز درگاه رسمی این پلتفرم نام آشنا است که به کاربران این امکان را می دهد تا انواع رمزارزها را حتی با پول فیات (ریال، دلار، یورو و غیره) خرید و فروش کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی