وضعیت بازار طلا و سکه در روز رکورد شکنی انس جهانی+ جدول

326
وضعیت بازار طلا و سکه در روز رکورد شکنی انس جهانی

در روزی که نرخ جهانی انس طلا رکوردهای تازه ای می شکند و تا ۱۹۴۱ دلار هم بالا رفته است، تغییر قیمت جندانی در بازار طلا و سکه به وجود نیامد و هر سکه طرح جدید با همان نرخ ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دیروز معامله شد.

به گزارش سکه‌نیوز، بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده هر عدد سکه طرح قدیم بدون افزایش ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و هر عدد سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان داد و ستد شد که نسبت به قیمت‌ روز گذشته، هیچ تغییری نداشت البته قیمت این دو سکه در ساعات گذشته کاهش چند صد هزار تومانی هم نسبت به دیروز پیدا کرده بود.

قیمت نیم سکه و ربع سکه هم بدون تغییر ماند و به ترتیب پنج میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و سه میلیون و ۳۵۰ هزار تومان تومان خرید و فروش شدند. سکه یک گرمی اما کاهش قیمت ۵۰ هزار تومانی را تجربه کرد و با سه درصد کاهش یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان قیمت گذاری شد.

در بازار طلا هم روند کاهشی ادامه داشت و هر مثقال طلا با کاهش حدود یک درصدی چهار میلیون و ۵۸۷ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با همین میزان کاهش یک میلیون و ۵۸ هزار تومان معامله شد.
اما در بازار جهانی قیمت طلا رشد قابل توجهی پیدا کرد و با حدود ۴۰ دلار افزایش نسبت به دیروز ۱۹۴۱ دلار قیمت گذاری شد.

وضعیت بازار طلا و سکه در روز رکورد شکنی انس جهانی+ جدول

یادآور می‌شود، قیمت طلا و سکه منتشر شده، همان نرخی است که در لحظه تنظیم و انتشار خبر روی سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام شده و ممکن است در ساعات بعد تغییر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی