چرا دامنه بایننس در فضای وب به جای صرافی، گل فروشی استرالیایی را نمایش می دهد؟!!

349
صرافی بایننس و گل فروشی استرالیایی

بایننس که به عنوان یکی از صرافی های بزرگ رمزارز در سطح بین المللی شناخته می شود، اخیراً در یک مناقشه حقوقی با یک شرکت گل فروشی استرالیایی که از قضا اسم این شرکت نیز بایننس است، شکست خورده است.

صرافی بایننس و گل فروشی استرالیایی

همین موضوع باعث شده است دامنه Binance.com.au در موتور جستجوگر اینترنت به جای صرافی بایننس، شرکت گل فروشی استرالیایی بایننس را در رده نخست نمایش دهد.

اخیراً صرافی رمزارز بایننس به دلیل نقض قوانین مالکیت معنوی در فضای شبکه اینترنت، از شرکت گل فروشی بایننس استرالیا به سازمان جهانی مالکیت فکری شکایت کرده بود.

این سازمان نیز ضمن رد ادعای صرافی بایننس، مالکیت فکری دامنه بایننس را به صورت قانونی به شرکت گل فروشی بایننس استرالیا اعطا کرد.

صرافی بایننس با ارائه مدارک موثق به دادگاه ادعا کرد این صرافی در سال 2018 دامنه تجاری خود را در مراجع رسمی استرالیا به ثبت رسانده است در صورتی که این گل فروشی در سال 2019 اقدام به ثبت دامنه بایننس در مراجع قانونی کرده است.

سازمان جهانی حفظ مالکیت فکری اعلام کرده است برخی از گل های موجود در بستر این شبکه مشابه گل های موجود در دیگر شبکه های گل فروشی است، در همین راستا موتور جستجوگر متامسک نیز اخیراً این سایت استرالیایی را به تله گذاری برای سرقت اطلاعات کاربران متهم کرده است.

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی