چگونه صرافی های دیجیتال می توانند پاسخگوی نیاز سرمایه گذاران صنعتی به سرعت بیشتر باشند

212
صرافی های دیجیتال

با کاهش موانع ورود به بازار سرمایه، هم اکنون بیش از ۱۰ هزار صرافی های دیجیتال در سراسر جهان در حال فعالیت هستند.

همین موضوع باعث شده است حاشیه سود صرافی ها به دلیل کثرت بازیگران در بازار سرمایه کاهش چشمگیری داشته باشد.

در جهان کنونی سرمایه گذاران صنعتی بیشتر به صرافی هایی که بتوانند نقدینگی و سرعت معاملاتی بالاتری را ارائه دهند تمایل نشان می دهند.

صرافی های دیجیتال

خطر کثرت گرایی و چندپارگی در جهان سرمایه

جهان کنونی سرمایه داری بیش از پیش چند پاره شده است. تصور کنید که هزاران صرافی دیجیتال در سراسر جهان در حال فعالیت هستند.

هر یک از آنها مجبور است برای بقای خود در چرخه سرمایه، خود را با اصول قضایی و قوانین مدنی منطقه جغرافیایی که در آن قرار دارد تطبیق دهد. قوانین قضایی نیز از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است.

همین موضوع باعث می شود صرافی ها در یک دایره جغرافیایی ویژه محدود شوند و فرایند جهانی شدن سرمایه نیز بیش از پیش با اختلال روبرو شود.

از طرف دیگر محدودیت های جغرافیایی رابطه مستقیمی با کاهش نقدینگی در بستر صرافی های دیجیتال دارد.

هر چقدر صرافی های دیجیتال بیشتر درگیر محدودیت های جغرافیایی و قوانین قضایی منطقه ای شوند، سطح نقدینگی بازار آنها نیز به مراتب کاهش پیدا می کند.

صرافی های دیجیتال

یک شبکه جدید برای انتقال سریع دارایی ها

نتایج پژوهش های میدانی نشان می دهد بیش از ۸۰ درصد از سرمایه گذاران بزرگ صنعتی مایل به فعالیت در حوزه دارایی های دیجیتال هستند. محققان و متخصصان امور اقتصادی می گویند موج بعدی نهادینه سازی معاملات دیجیتال را سرمایه گذاران بزرگ صنعتی ایجاد خواهند کرد.

هم اکنون بزرگترین چالش سرمایه گذاران بزرگ صنعتی، سرعت پایین معاملات تجاری و پرداخت های درون شبکه ای است.

صرافی های رمزارزی که بتوانند سرعت را وارد چرخه معاملات تجاری کنند، تاریخ آینده سرمایه را با قلم خود خواهند نوشت.

یک شبکه جدید برای انتقال سریع دارایی ها و ایجاد یک سازوکار پرداخت مالی در سطح جهانی که تمامی صرافی های بین المللی را در یک شبکه انشعاباتی پیچیده به یکدیگر متصل کند، می تواند سرعت معاملات تجاری را در بستر صرافی های دیجیتال افزایش دهد.

جهان کنونی سرمایه داری مبتنی بر سرعت و پیوستگی داده ها و اطلاعات است. هر چقدر سرعت انتقال داده ها و پیوستگی بین نهادهای مالی در سراسر جهان افزایش پیدا کند، متعاقباً سرعت گردش سرمایه در شریان های جامعه افزایش خواهد یافت.

وقتی سرعت گردش سرمایه افزایش پیدا کند ما شاهد رونق تولید، افزایش سطح رفاه همگانی، رشد نقدینگی، شکوفایی معاملات تجاری و ارتقای زیرساخت های معاملاتی در سراسر جهان خواهیم بود.

صرافی های دیجیتال

یک معامله برد برد

در معاملات تجاری، سرعت، نقدینگی و هزینه های درون شبکه ای نقش بسزایی در کارآمدی صرافی های دیجیتال ایفا می کنند.

هر چقدر شبکه های پرداخت جهانی بتوانند با سرعت بیشتری با یکدیگر ارتباط داشته باشند، همه بازیگران بازار سرمایه نیز می توانند مبتنی بر ظرفیت مالی خود از بازار بهره مند شوند، بنابراین چرخه سرمایه به یک معامله برد برد برای تمامی بازیگران تبدیل خواهد شد.

جهان سرمایه باید به سمت یک قلمرو یکپارچه بدون مرز حرکت کند. قلمروی که محدودیت های جغرافیایی را از میان بر می دارد و با ایجاد شبکه های مویرگی در سراسر جهان، این امکان را برای سرمایه گذاران فراهم می کند تا با سرعت و ظرافت بیشتری در بستر صرافی های دیجیتال معامله کنند.

پلتفرم کونوس

پلتفرم کونوس مشکل سرعت پرداخت های مالی را برطرف می کند

پلتفرم کونوس در سال ۲۰۱۷ در کشور سوئیس فعالیت خود را در زمینه رمزارزها آغاز کرد. این پلتفرم نام آشنا به دلیل برخورداری از پشتوانه مالی قدرتمند توانسته است در سالیان اخیر اطمینان سرمایه گذاران را به خود جلب کند.

صرافی رمزارز کونوس دکس، درگاه رسمی معاملات رمزارز پلتفرم کونوس است. صرافی غیر متمرکز کونوس ضمن برخورداری از امنیت فوق هوشمند، سرعت معاملاتی بسیار بالایی دارد.

در این صرافی سرمایه گذاران می توانند حتی با پول فیات (ریال، دلار، یورو و غیره) انواع رمزارزها را خریداری کنند.

شبکه استکینگ کونوس این امکان را برای سرمایه گذاران فراهم ساخته است تا در بستر بلاک چین کونوس سپرده گذاری کنند و از کارمزد تراکنش های شبکه نیز برخوردار شوند.

در حال حاضر پلتفرم کونوس نرخ سود تا سقف ۵ درصد با موعد سررسید سه ماهه تا یک ساله به سرمایه گذاران خود ارائه می کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی