مشاهده نسخه اصلی
سه شنبه,۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۵:۰۹:۳۷

کاهش اندک قیمت نفت

قیمت نفت در بازارهای جهانی که در روزهای گذشته تا حدودی به دلیل افزایش امیدواری‌ها به توزیع سریع واکسن کرونا رشد کرده بود، بار دیگر با کاهش همراه شد.

به گزارش سکه نیوز، قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدییت آمریکا در معاملات امروز با ۳۱ سنت کاهش به ۴۱ دلار و ۵۱ سنت به ازای هر بشکه رسید.

قیمت نفت خام برنت دریای شمال نیز با ۲۰ سنت کاهش به ۴۴ دلار و ۱۴ سنت به ازای هر بشکه رسید.

کارشناسان بر این باورند که واکسن کرونا نمی‌تواند در کوتاه مدت پاندمی را از بین ببرد و این موضوع موجب شده است که چشم انداز اقتصادی جهان برای افزایش تقاضای صنایع بار دیگر تیره شود.

از این رو پیش بینی ها همچنان حاکی از آن است که تقاضا برای انرژی می‌تواند در همین سطح بماند و نباید امید چندانی به رشد سریع تقاضا داشت.

علاوه بر این شیوع ویروس کرونا بار دیگر در نقاط مختلف جهان تشدید شده است و این موضوع نیز می‌تواند تنش ها را در بازار افزایش دهد.

از این رو معامله گران بار دیگر برای خرید نفت و سایر حامل های انرژی احتیاط به خرج می دهند و این مساله عاملی شده است برای کاهش قیمت‌ها در بازار نفت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

صرافی رمزارزی غیرمتمرکز کونوس (دکس)

با استفاده از دکس هر تبادل کننده ای می تواند رمزارزهای خود را با هر کاربر دیگری حتی با پول فیات(مثل ریال، دلار و غیره) تبادل کند.

چگونه ارز دیجیتال رایگان کونوس دریافت کنیم؟

ارز دیجیتال کونوس تنها با نصب کیف پول و ثبت نام در وب‌سایت(ارسال مدارک شناسایی) ، ۰.۳ سکه رایگان به کاربران اهدا...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.