مشاهده نسخه اصلی
چهارشنبه,۵ آذر ۱۳۹۹ ۲:۳۲:۰۴

کاهش نرخ دلار و یورو در صرافی ملی

کاهش قیمت دلار در صرافی ملی به ۳۲۰ تومان رسید

قیمت ارز در صرافی ملی امروز با توجه به آرامشی که در روزهای اخیر در بازار ایجاد شده بود، با افت همراه شد و کاهش دلار در چند به روزرسانی به ۳۲۰ تومان رسید.

بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا در دومین اعلام قیمت ها توسط صرافی ملی ۳۲۰ تومان دیگر کاهش یافت و به ۲۵ هزار و ۴۳۰ تومان رسید.

قیمت فروش این ارز نیز با همان مقدار افت (۳۲۰ تومان) به ۲۶ هزار و ۴۳۰ تومان تا کنون رسیده است.

‌همچنین قیمت خرید و فروش یورو با کاهش ۳۷۰ تومانی همراه شد. به این ترتیب قیمت خرید یورو ۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان شد و قیمت فروش این ارز نیز با هزار تومان اختلاف، به ۳۱ هزار و ۳۰۰ تومان رسید.

کاهش قیمت ارز در حالی رخ داده است که بازار تا حدودی وضعیت آرامی را پشت سر می گذارد و این مساله می تواند در آینده موجب ایجاد یک روند نزولی شود. حال اما باید دید که این مساله رخ می دهد یا باز هم سوداگران افسار بازار را به دست می گیرند و قیمت ها را به سمت افزایش هدایت می کنند.

قیمت ارز در صرافی ملی امروز با توجه به آرامشی که در روزهای اخیر در بازار ایجاد شده بود، با افت همراه شد. بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا در این صرافی با کاهش ۱۷۰ تومانی همراه شده و به ۲۵ هزار و ۵۸۰ تومان رسید.

قیمت فروش این ارز نیز با همان مقدار افت (۱۷۰ تومان) به ۲۶ هزار و ۵۸۰ تومان تا کنون رسیده است.
‌همچنین قیمت خرید و فروش یورو با کاهش ۲۲۰ تومانی همراه شد و به این ترتیب قیمت خرید این ارز به ۳۰ هزار و ۴۵۰ تومان رسید. قیمت فروش یورو نیز با هزار تومان اختلاف، به ۳۱ هزار و ۴۵۰ تومان رسید.

کاهش قیمت ارز در حالی رخ داده است که بازار تا حدودی وضعیت آرامی را پشت سر می‌گذارد و این مساله می‌تواند در آینده موجب ایجاد یک روند نزولی شود. حال باید دید که این مساله رخ می‌دهد یا باز هم سوداگران افسار بازار را به دست می‌گیرند و قیمت‌ها را به سمت افزایش هدایت می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

صرافی رمزارزی غیرمتمرکز کونوس (دکس)

با استفاده از دکس هر تبادل کننده ای می تواند رمزارزهای خود را با هر کاربر دیگری حتی با پول فیات(مثل ریال، دلار و غیره) تبادل کند.

چگونه ارز دیجیتال رایگان کونوس دریافت کنیم؟

ارز دیجیتال کونوس تنها با نصب کیف پول و ثبت نام در وب‌سایت(ارسال مدارک شناسایی) ، ۰.۳ سکه رایگان به کاربران اهدا...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.