برت گیبسون از معیار اصلی خود برای سرمایه‌ گذاری در استارتاپ‌ها می‌گوید

68
برت گیبسون سرمایه گذار بزرگ بازارهای تجاری از معیار اصلی خود برای سرمایه گذاری در شرکت های نوپا می گوید

برت گیبسون ، شریک مالی شرکت سرمایه گذاری (Initialized Capital) از معیار اصلی شرکت خود برای سرمایه گذاری در کسب و کارهای نوپا (استارتاپ) پرده برداشت و درباره نوید بخش ترین محصولات کنونی در بازار سرمایه توضیح داد. 

شرکت Initialized Capital

شرکت (Initialized Capital) در نهادها و شرکت های نوپا سرمایه گذاری می کند. این شرکت سرمایه گذاری، خدمات مالی و حمایتی خود را پیش از اینکه شرکت های نوپا محصول خود را به بازار ارائه کنند، در اختیار چرخه تولید این شرکت ها قرار می دهد.

برت گیبسون می گوید معیار و تراز اصلی او برای سرمایه گذاری در یک شرکت نوپا، بررسی هیئت بنیانگذاران و موسسان آن شرکت است. بنیان گذارانی که پیشینه فنی و تجربه قدرتمند در جهان سرمایه داشته باشند، بیشترین شانس را برای احراز شرایط اخذ بودجه  از نهاد برت گیبسون خواهند داشت.

 برت گیبسون اعتقاد دارد در جهان کنونی سرمایه، شرکت هایی می توانند حرفی برای گفتن داشته باشند که بتوانند با ارائه راهکارهای نوآورانه، شکاف بین جهان رمزارزها و سیستم های سنتی مالی را به خوبی پُر کنند.

گیبسون گفت تنها شرکتهایی می توانند زمینه نهادینه سازی گسترده تکنولوژی بلاک چین را فراهم کنند که نیم نگاهی به سیستم های سنتی مالی داشته باشند و از ظرفیت های شبکه های غیر متمرکز در بستر محیط های مالی متمرکز استفاده کنند.

برت گیبسون در آخر با اشاره به رکود پیش روی بازار سرمایه در جهان پسا کرونا، به شرکت های نوپای رمزارز توصیه کرد تا جای ممکن هزینه های جاری خود را کاهش دهند و برای گذار از بحران های آینده چاره اندیشی کنند.

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی