اتریوم کلاسیک بار دیگر مورد حمله ۵۱ درصدی هکرها قرار گرفت

506
اتریوم کلاسیک

اتریوم کلاسیک برای بار سوم در ماه جاری مورد حمله ۵۱ درصدی هکرها قرار گرفت. همین موضوع باعث شد تا اتریوم کلاسیک بار دیگر سیستم های امنیتی خود را مورد ارزیابی گسترده قرار دهد.

اتریوم کلاسیک طی توییتی ضمن تایید حمله ۵۱ درصدی اعلام کرد در حال ارزیابی شرایط برای حل مشکل امنیتی است. اتریوم کلاسیک از استخراج کنندگان، صرافی ها و دیگر ارائه کنندگان خدمات مرتبط با شبکه اتریوم خواسته است سطوح احراز هویت خود تا بالاترین سطح امنیتی ممکن ارتقا دهند.

حملات به زیرساخت های امنیتی اتریوم کلاسیک زمانی اتفاق می افتد که توسعه دهندگان این شبکه در نظر دارند برای حفظ حریم امنیتی سرمایه گذاران خود، در بازه زمانی سه تا شش ماه آینده تغییراتی را در ساختار و پیکره امنیت سایبری این شبکه ایجاد کنند.

اتریوم کلاسیک

اتریوم کلاسیک با نهادینه سازی برخی راهکارهای امنیتی با معضل امنیت پایین شبکه خود مقابله خواهد کرد

فعلاً اتریوم کلاسیک در نظر دارد از طریق همکاری و هم افزایی با استخرهای استخراج، افزایش نرخ هش استخراج شبکه، ایجاد حلقه های هوشمند نظارتی، ایجاد لیست سفید برای پذیرش حساب های کاربری شناخته شده و ایجاد یک سپر امنیتی فوق هوشمند برای جلوگیری از فروپاشی حلقه های زنجیره ای شبکه بلاک چین، با معضل امنیت پایین شبکه خود مقابله کند.

مقامات ارشد اتریوم کلاسیک نسبت به حملات سایبری به زیرساخت های امنیتی این شبکه به کاربران و سرمایه گذاران خود هشدار داده اند و از آنها درخواست کرده اند حساب های مالی خود را تا بالاترین سطح امنیتی ممکن ارتقا دهند.

در ماه جاری این سومین مرتبه است که شبکه اتریوم کلاسیک مورد حمله ۵۱ درصدی هکرها قرار می گیرد. بسیاری از صرافی های بزرگ، شبکه اتریوم کلاسیک را تهدید کرده اند در صورت عدم ارتقای سیستم امنیت سایبری خود، این رمزارز شناخته شده را از بستر درگاه های مالی خود خارج خواهند کرد.

پلتفرم کونوس

راهکار پلتفرم کونوس برای جلوگیری از حملات سایبری 

پلتفرم کونوس برای حفظ امنیت سایبری کاربران خود از تکنولوژی های برتر و پیشرفته روز دنیا استفاده می کند. تکنولوژی کیف پول چند امضایی از جمله این تکنولوژی ها است. تکنولوژی کیف پول چند امضایی پلتفرم کونوس این اطمینان را به طرفین معامله می دهد که دارایی های رمزارز آنها در محیطی امن معامله می شود.

مطابق این تکنولوژی، مرجع رسمی قضایی پلتفرم کونوس به عنوان یک مرجع بی طرف به فرایند معامله نظارت می کند. در این نوع تکنولوژی طرفین معامله و مرجع قضایی منصوب از جانب پلتفرم کونوس هر یک کلید مخصوص به خود را در اختیار دارند. بنابراین طرفین معامله می توانند اطمینان حاصل کنند که معامله تنها در صورت توافق کامل آنها صورت می پذیرد.

بیشتر بخوانید:

انواع کیف پول دیجیتال کونوس

دیگر تکنولوژی امنیتی که توسط پلتفرم کونوس مورد استفاده قرار می گیرد، تکنولوژی احراز هویت بیومتریک است. در این نوع تکنولوژی، تنها کاربرانی می توانند در فضای شبکه کونوس فعالیت مالی داشته باشند، که پیش از این هویت بیومتریک آنها توسط نهادهای نظارتی کونوس مورد تایید قرار گرفته باشد.

پلتفرم کونوس با ایجاد یک سپر امنیتی فوق هوشمند، اجازه هیچ گونه سوءاستفاده را به بدافزارها و باج افزارها نمی دهد. کاربران می توانند با اطمینان خاطر تمام معاملات مالی و تبادلات رمزارز خود را در بستر پلتفرم کونوس به انجام برسانند. صرافی کونوس دکس نیز درگاه رسمی این پلتفرم نام آشنا است که به کاربران این امکان را می دهد تا انواع رمزارزها را حتی با پول فیات (ریال، دلار، یورو و غیره) خرید و فروش کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی