سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه ابوظبی در صرافی رمزارز

245
صندوق سرمایه ملی ابوظبی در صرافی رمزارز سرمایه‌گذاری می‌کند

صندوق سرمایه ملی ابوظبی با سرمایه‌گذاری چند میلیون دلاری در صرافی در دست توسعه MidChains به حوزه رمزارز وارد شده است. این سرمایه‌گذاری یکی از اولین سرمایه‌گذاری‌های این صندوق در یک شرکت رمزارز مستقر در خاورمیانه است. پیش‌بینی می‌شود که این صرافی در اواخر سال ۲۰۱۹ در بازار جهانی ابوظبی افتتاح شود.

روزنامه اماراتی انگلیسی زبان Gulf News گزارش داده که شرکت سرمایه‌گذاری Mubadala که صندوق سرمایه ملی ابوظبی است، با سرمایه‌گذاری در صرافی در دست توسعه MidChains به حوزه رمزارز وارد شده است. از قرار معلوم این سرمایه‌گذاری چند میلیون دلار ارزش دارد.

Mubadala از لحاظ ارزش دارایی‌ها سیزدهمین صندوق سرمایه ملی جهان است. بر طبق این گزارش، سرمایه‌گذاری در MidChains یکی از اولین سرمایه‌گذاری‌های این صندوق در یک شرکت رمزارز مستقر در خاورمیانه است. این سرمایه‌گذاری زمانی انجام می‌شود که اقتصاد جهانی و تنظیم‌گری در حوزه صرافی‌های رمزارز با عدم قطعیت نسبی مواجه است.

پیش‌بینی می‌شود که MidChains در اواخر سال ۲۰۱۹ در بازار جهانی ابوظبی افتتاح شود که یعنی تحت نظارت منحصربه‌فرد فعالیت خواهد کرد.

Gulf News نوشته است:

«اگرچه سازمان‌های مسئول امارات متحده عربی در مورد رمزارزها تنظیم‌گری نمی‌کنند، بازار جهانی ابوظبی به‌عنوان حوزه استحفاظی فراساحلی، سال گذشته چارچوبی تنظیم‌گری برای دارایی‌های کریپتو ارائه کرد که شامل مدیریت و نظارت بر این طبقه دارایی می‌شود.»

این صرافی اوایل امسال برای راه‌اندازی یک پلتفرم دارایی دیجیتال از اداره تنظیم‌گری خدمات مالی بازار جهانی ابوظبی مجوز دریافت کرد.

منبع : bitcoinmagazine

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی