دو گروه ترویج‌کننده فناوری بلاک چین باهم ادغام می‌شوند

20

بیست و دوم جولای در همایش سالانه بلاک چین آسیا اقیانوسیه در سیدنی اعلام شد که دو گروه ADCA و BA دو گروه ترویج‌کننده فناوری بلاک چین در این منطقه به‌طور رسمی ادغام شده‌اند. مدیران این سازمان‌ها معتقدند این اتفاق ارتباط بین همه بخش‌های اکوسیستم بلاک چین استرالیا را تقویت می‌کند و موجب یک‌صدایی و اتحاد بیشتر در این حوزه می‌شود.

دو گروه ترویج‌کننده فناوری بلاک چین در منطقه آسیا اقیانوسیه به‌طور رسمی ادغام شده‌اند.

بیست و دوم جولای اعلام شد که (Australian Digital Currency Association (ADCA و Blockchain Australia اسنادی را امضا کرده‌اند که به موجب آن، فعالیت‌های این دو گروه به‌طور رسمی ادغام شده و تحت لوگو و برند BA ادامه پیدا می‌کند.

ADCA در حوزه کسب‌وکارهایی که به‌دنبال پیاده‌سازی راه‌حل‌های بلاک چین هستند، شبکه پیشگام صنعت است و BA نمایندگی سازمان‌های داخلی را بر عهده دارد که در اقتصاد دارایی‌های کریپتو مشارکت دارند.

دو گروه شاخص هوادار بلاک چین در استرالیا با هم ادغام می‌شوند

نمودار قیمت بیت کوین به دلار استرالیا

در همایش سالانه بلاک چین آسیا اقیانوسیه در سیدنی این خبر اعلام و از لوگوی جدید این گروه رونمایی شد.

به‌علاوه، این خبر را سناتور جین هیوم، دستیار وزیر در امور بازنشستگی، خدمات مالی و فناوری مالی اعلام کرد تا حمایت دولت از این ادغام و تحولات آینده جامعه بلاک چین استرالیا را نشان دهد.

هیوم در این جلسه به حاضران گفت:

«واقعا خوشحالم که ADCA و BA گزینه ادغام را انتخاب کرده‌اند تا یک‌صدا و متحد به پشتیبانی از کاربرد مسئولانه فناوری بلاک چین ادامه دهند. باید پتانسیل کسب‌وکارهای بلاک چین استرالیا برای بهره‌برداری از تقاضای طبقه متوسط روبه‌رشد آسیا را به رسمیت بشناسیم.»

بورس سهام سیدنی میزبان ادغام رسمی بود و مدیران و اعضای هر دو سازمان شاهد این مراسم بودند.

نیک گیریتو (Nick Giurietto)، مدیر عامل BA به CoinDesk گفت:

«کنار هم قرار گرفتن این دو سازمان به تمام جامعه بلاک چین استرالیا این امکان را می‌دهد که با ذی‌نفعان کلیدی از جمله دولت‌ها و تنظیم‌گران شفاف‌تر و بی‌تناقض‌تر گفت‌وگو کنند. این اتفاق همچنین ارتباط بین همه بخش‌های اکوسیستم بلاک چین استرالیا را تقویت می‌کند.»

آدام پولتون (Adam Poulton)، عضو هیئت مدیره سازمان جدید نیز گفت:

«ادغام این دو سازمان صدایی قدرتمندتر و یکپارچه‌تر ایجاد می‌کند.»

افراد حاضر در سازمان جدید امیدوارند که این ادغام به خلق فرصت‌های بهتر و پیشرفت بیشتر منطقه آسیا اقیانوسیه کمک کند.

منبع : coindesk