آغاز مجدد قابلیت برداشت و واریز پول در بایننس از سه‌شنبه

300
قابلیت برداشت و واریز پول در بایننس
قابلیت برداشت و واریز پول در بایننس

صرافی بایننس که هفته گذشته هک شده بود، اعلام کرده است روز سه‌شنبه امکان برداشت و واریز پول در بایننس را دوباره فعال خواهد کرد.

مدیر عامل بایننس، چنگ پنگ ژائو، اعلام کرده است که خدمات واریز و برداشت این صرافی از سه‌شنبه فعال خواهد شد.

او در نوشته‌ای کوتاه اعلام کرده است:

تیم ما کل هفته گذشته را مشغول فعالیت بود و پیشرفت‌های خوبی داشته‌ایم. در چند روز گذشته تغییرات چشم‌گیری روی سیستم خود اعمال کرده‌ایم و قسمت عمده‌ای از ویژگی‌های امنیتی سیستم را از اول طراحی کرده‌ایم. به زودی جزئیات کاملی در مورد تغییرات اعمال شده، ارائه خواهیم کرد.

قصد داریم قابلیت برداشت و واریز پول در بایننس را از سه‌شنبه فعال کنیم. زمان دقیق آغاز به کارمان بستگی به روند پیشرفت تست‌ها دارد و به زودی اعلام خواهد شد.

بایننس اعلام کرده که در حال حاضر امکان هیچ نوع واریز یا برداشت پول وجود ندارد ولی حداقل یک کاربر گفته است که تواسته به آدرسی که از قبل ذخیره کرده بوده است، پول واریز کند.

آغاز مجدد قابلیت برداشت و واریز پول در بایننس از سه‌شنبه
قابلیت برداشت و واریز پول در بایننس

بایننس در بیانیه دیگری اعلام کرده بود که به زودی از دستگاه‌های سخت‌افزاری مثل YubiKey برای احراز هویت دو عاملی پشتیبانی خواهد کرد.

هفته گذشته بایننس اعلام کرد هکرهای ناشناسی توانسته‌اند 7000 بیت کوین (معادل 41 میلیون دلار در آن زمان) از کیف پول آنلاین این صرافی سرقت کنند. این هکرها به کلید API و کدهای احراز هویت دو عاملی کاربرها دسترسی داسته‌اند.

در پی این اتفاق‌ها، بایننس امکان واریز و برداشت پول را معلق کرد ولی کاربران می‌توانستند تبادل توکن انجام دهند. هکرها به سرعت بیت کوین‌های دزدیده شده را جابه‌جا کردند و گمان می‌شود بخواهند از طریق چند صرافی مختلف اقدام به برداشت پول‌های دزدیده شده کنند.

منبع : coindesk

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی