قیمت بیت کوین از ۷۰۰۰ دلار فراتر رفت

337
فراتر رفتن قیمت بیت کوین از 7000 دلار
فراتر رفتن قیمت بیت کوین از 7000 دلار

اکثر رمزارزهای برتر در حال حاضر رشد قیمت بسیار زیادی داشته‌اند و بیت کوین از ۷۰۰۰ دلار فراتر رفته است.

قیمت بیت کوین از 7000 دلار فراتر رفت

قیمت کوین‌های مختلف

قیمت بیت کوین امروز بیش از ۸ درصد افزایش داشته است و حدود ۷۴۰۰  دلار مبادله می‌شود. با نگاه به نمودار هفتگی آن، می‌توان دید که قیمت این ارز دیجیتال از پایان هفته تا به امروز حدود ۲۲ درصد رشد داشته است.

قیمت بیت کوین از 7000 دلار فراتر رفت
قیمت بیت کوین از ۷۰۰۰ دلار فراتر رفت

قیمت بیت کوین طی ۷ روز گذشته

اتر نیز جایگاه خود به عنوان بزرگ‌ترین آلت کوین را حفظ کرده است و در حال حاضر ارزش بازار آن ۲۰.۸ میلیارد دالر است. XRP نیز با ارزش بازاری معادل ۱۳.۸ میلیارد دلار در جایگاه دوم قرار دارد.

داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که اتر حدود ۱۳ درصد در ۲۴ ساعت گذشته رشد داشته است و در حال حاضر ۱۹۷ دلار قیمت دارد. با نگاه به نمودار هفتگی می‌توان دید که این رمزارز نیز حدود ۲۱ درصد رشد داشته است.

قیمت اتر
قیمت اتر

قیمت اتر طی ۷ روز گذشته

در نشست Ethereal  که چند روز پیش برگزار شد، توسعه‌دهندگان سازمان مستقل توزیع شده (DAO) Moloch اعلام کردند که بنیان‌گذاران اتریوم، جوزف لوبین و ویتالیک بوترین و سازمان‌های آن‌ها (ConsenSys و بنیاد اتریوم) هر کدام ۱۰۰۰ اتر به این سازمان اهدا کرده‌اند.

XRP که سومین رمزارز بزرگ دنیاست، طی ۲۴ ساعت گذشته ۹ درصد رشد کرده است و در حال حاضر حدود ۰.۳۲۸ دلار مبادله می‌شود. رشد هفتگی این کوین حدود ۸ درصد است.

قیمت xrp

قیمت XRP طی ۷ روز گذشته  

در میان ۲۰ رمزارز برتر بازار، کوین‌هایی که بیشترین رشد را داشته‌اند عبارتند از Cardano (ADA) که بیش از ۲۰ درصد گران‌تر شده است، Litecoin (LTC) و Tezos (XTZ) که حدود ۱۷ درصد افزایش قیمت داشته‌اند و Monero (XMR)، Binance Coin (BNB)، EOS و Bitcoin Cash (BCH) که بین ۱۱ تا ۱۵ درصد رشد را تجربه کرده‌اند.

امروز ارزش کل بازار تمام رمزارزها از ۲۱۲ میلیارد دلار فراتر رفته و با افزایشی ۱۷ درصدی، سریع‌ترین رشد را در تاریخ رمزارزها ثبت کرده است.

ارزش کل بازار رمزارزها

ارزش کل بازار رمزارزها در ۲۴ ساعت گذشته

طبق گزارش Cointelegraph، شرکت مشاور مالی Canaccord Genuity پیش‌بینی کرده است که قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۱ از ۲۰ هزار دلار فراتر خواهد رفت.

منبع : cointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی