قیمت بیت کوین به ۸۷۰۰ دلار رسید

341

بیت کوین روز یکشنبه مرز ۸ هزار دلار را رد کرد و امروز نزدیک به ۸،۷۰۰ دلار مبادله می‌شود. با وجود کاهش سرعت رشد در ساعت‌های اخیر و حرکت آهسته‌ قیمت در اطراف ۸۷۰۰ دلار، تحلیل‌گران پیش‌بینی می‌کنند در هفته‌ی پیش‌رو باز هم افزایش قیمت خواهیم داشت و شاید روند رشدی سریع‌تر هم رخ دهد.

آمار نهایی قیمت بیت کوین در هفته‌ گذشته، احتمالات سقوط سریع قیمت پس از رشد سریع را از بین برد. بسیاری منتظر بودند که بیت کوین پس از افزایش شدید تا ۸ هزار دلار، سقوطی شدید داشته باشد، اما با پایان هفته و ثبت قیمتی بالاتر از پیش‌بینی‌ها، کاهش قیمت شدید دور از انتظار خواهد بود.

()
۰%
$ ۰.۰۰۰۰۰۰
$ ۰.۰۰۰۰۰۰
⇣ ۰.۰۰۰۰۰۰
۲۶ Oct
⇡ ۰.۰۰۰۰۰۰

تحلیل‌گران با توجه به آمارهای قیمتی هفته گذشته پیش‌بینی می‌کنند که در روزهای پیش‌رو قیمتی عددی بین ۹،۶۰۰ تا ۱۰ هزار دلار را شاهد خواهیم بود. همه این تحلیل‌ها که برخی از آنها هم هدف بعدی را ۱۱ هزار دلار بیان می‌کنند، چنین تصوری را در ذهن می‌سازند که زمستان رمزارزها به پایان رسیده باشد و بار دیگر شاهد رشد بازار باشیم. فراموش نکنید که افزایش قیمت در بازارها، عموما باعث FOMO یا ترس از دست دادن در میان خریداران جدید می‌شود که با خرید بیشتر آنها، احتمال بالاتر رفتن قیمت‌ها وجود دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی