امکان خرید بیت کوین با پول نقد در ۲۲۰۰ کیوسک Coinstar

354

با همکاری دو شرکت Coinme و Coinstar، امکان خرید بیت کوین از سوپرمارکت برای افراد نیز محقق شد.

استارتاپ Coinme که یکی از شرکت‌های فعال در زمینه فناوری‌های مالی مبتنی بر بلاک چین است، مشارکتی را با Coinstar، بزرگ‌ترین شرکت کیوسک شمارش سکه و پول نقد در آمریکا آغاز کرده است که به افراد اجازه می‌دهد با مراجعه به فروشگاه‌های مواد غذایی محله خود و پرداخت پول نقد، بیت کوین خریداری کنند. امکان خرید بیت کوین در حال حاضر در ۲۲۰۰ کیوسک Coinstar در ۲۱ ایالت آمریکا و منطقه کلمبیا (شهر واشنگتن) وجود دارد. خرده‌فروشی‌هایی مثل Albertsons، Jewel، Safeway، Shaw و Steve Mart همکاری خود با این طرح را آغاز کرده‌اند.

نیل برگویییست، مدیر عامل و بنیان‌گذار Coinme می‌گوید:

«بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال مزایای منحصربه‌فردی از جمله مقرون به صرفه بودن و سرعت بالا دارند. Coinme بسیار خوشحال است که می‌تواند با همکاری شرکت Coinstar، امکان دسترسی به بیت کوین را فراهم کند.»

Coinme اولین شرکتی است که مجوز ایجاد کیوسک‌های بیت کوین را در سال ۲۰۱۴ در ایالات متحده دریافت کرده و اکنون بزرگ‌ترین شبکه کیوسک‌های بیت کوین را در جهان دارد. همکاری این شرکت با Coinstar به آن اجازه می‌دهد تعداد کیوسک‌های خود را از ۷۰ به ۲۲۰۰ عدد افزایش دهد. این خدمت اکنون در ۲۱ ایالت آمریکا و شهرهای بزرگی مثل بوستون، شیکاگو، دالاس، هیوستون، لس‌آنجلس، فیلادلفیا، سان‌‌دیگو، سیاتل و واشنگتن ارائه می‌شود.

جیم گاریتی، مدیر عامل Coinstar می‌گوید:

«واکنش مشتری‌ها به این قابلیت جدید بسیار مثبت بوده است و تقاضای زیادی از طرف مشتری‌ها و فروشگاه‌ها برای استفاده از این سرویس وجود دارد. بسیار از این همکاری خوشحال هستیم و مشتاقیم که در ماه‌های آینده به بازارهای جدید وارد شویم.»

Coinstar در حال حاضر ۲۰ هزار کیوسک خودکار برای شمارش سکه در ۹ کشور در اختیار دارد و می‌تواند قابلیت انجام تراکنش‌های بیت کوین را نیز به آن‌ها اضافه کند.

افراد می‌توانند با طی کردن چهار گام ساده، از کیوسک‌های Coinstar بیت کوین بخرند:

  1. مراجعه به کیوسک‌های منتخب، فشار دادن دکمه «خرید بیت کوین»، پذیرفتن قوانین استفاده و وارد کردن شماره تلفن.
  2. پرداخت پول نقد (کاغذی) تا حداکثر ۲۵۰۰ دلار.
  3. گرفتن رسید
  4. مراجعه به آدرس www.coinme.com/redeem برای ایجاد یا ورود به حساب کاربری و دریافت بیت کوین.

منبع : the-blockchain

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی