روند افزایش قیمت اتریوم و احتمال رسیدن قیمت به ۲۱۰ دلار

344
روند افزایش قیمت اتریوم
روند افزایش قیمت اتریوم

به دنبال افزایش قیمت بیت کوین، سایر رمزارزها به ویژه اتر نیز روندی صعودی را طی کرده اند و اکنون افزایش قیمت اتریوم از ۲۰۰ دلار فراتر رفته است.

امروز پس از اینکه قیمت بیت کوین مرز ۸۰۰۰ دلار را رد کرد، قیمت اتر نیز از ۲۰۰ دلار بالاتر رفت. در حال حاضر قیمت اتر روند افزایشی مطلوبی را طی می‌کند و احتمالاً به زودی از ۲۱۰ دلار رد خواهد شد.

تحلیل قیمت اتر

طی سه روز گذشته، قیمت اتر رشد داشت و به سطح ۱۹۲ تا ۱۹۵ دلار رسید و حتی در مقطعی توانست مرز ۲۰۰ دلار را رد کند. دلیل اصلی این افزایش قیمت، جهشی بود که قیمت بیت کوین از خود نشان داد و به کانال ۸۰۰۰ دلار رفت. به همین دلیل اتر نیز جهش داشت و تا ۲۰۵ دلار رسید ولی نتوانست مرز ۲۱۰ دلار را رد کئد.  

پیش‌بینی می‌شود که قیمت اتر بین ۱۹۲ تا ۲۱۰ دلار متغیر بماند ولی روند افزایشی ادامه خواهد داشت و احتمالاً شاهد قیمتی حدود ۲۰۴ دلار خواهیم بود. سطح مقاومت بعدی ۲۱۰ دلار است و اگر این مرز شکسته شود، احتمالاً شاهد رشد قیمت‌ها تا ۲۲۰ دلار خواهیم بود.

اگر باز هم شاهد بالاتر رفتن قیمت باشیم، مرز ۲۳۰ دلار اصلاً دور از دسترس نیست ولی در مقابل، محاسبات حاکی از آن است که احتمال افت قیمت تا ۱۹۵ یا حتی ۱۹۲ دلار هم وجود دارد.

با توجه به نمودار زیر می‌توان دید که قیمت اتر به تدریح به مرز ۲۰۰ دلار نزدیک می‌شود و اگر به ۲۰۵ دلار برسد، احتمال افزایش آن تا بالاتر از ۲۲۰ دلار در کوتاه‌مدت وجود دارد. اگر هم روند قیمت‌ها نزولی شود، می‌توان انتظار قیمتی بین ۱۹۲ تا ۱۹۵ دلار را داشت.

روند افزایش قیمت اتریوم و احتمال رسیدن قیمت به 210 دلار
نمودار افزایش قیمت اتریوم

منبع : newsbtc

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی