آغاز به کار بلاک چین Kakao کره جنوبی در ماه ژوئن

350
بلاک چین Kakao کره جنوبی در ماه ژوئن شروع به فعالیت می‌کند.
بلاک چین Kakao کره جنوبی در ماه ژوئن شروع به فعالیت می‌کند.

Ground X واحد بلاک چین Kakao کره جنوبی اعلام کرده است که مین‌نت خود به نام Klaytn را در ۲۷ ژوئن ۲۰۱۹ راه‌اندازی خواهد کرد و سعی می‌کند به یکی از شرکت‌های فعالی تبدیل شود که روند پذیرش فراگیر بلاک چین در کره جنوبی را به جلو حرکت می‌دهد. Kakao بیش از ۹۶ درصد سهم بازار کره جنوبی را در اختیار دارد و در حوزه‌های پیام‌رسانی، بازی، خدمات محتوا، خدمات مالی و خدمات موبایل فعالیت می‌کند.

ماه مارس سال گذشته بود که این شرکت تمایل خود به حضور در حوزه بلاک چین را اعلام کرد و نسخه تست Klaytn را در ماه اکتبر ارائه داد. این پلتفرم روی اپلیکیشن‌های توزیع شده تمرکز دارد. توسعه‌دهندگان Kakao از اکثبر سال گذشته با ۱۰ شرکت داخلی و خارجی همکاری کرده‌اند تا بتوانند اکویستم جدیدی را توسعه دهند.

Kakao به تازگی عرضه اولیه سکه خود را تکرار کرد و ۹۰ میلیون دلار دیگر برای Klaytn سرمایه جذب کرد. طبق اعلام این شرکت، Kakao می‌خواهد در ماه دسامبر امسال ۳۰۰ میلیون دلار از طریق Ground X جذب کند تا بتواند توکن اختصاصی خود را توسعه دهد.

همچنین طبق گزارش خبرگزاری کره‌ای Fnnews، این شرکت می‌خواهد پس از آغاز به کار مین‌نت Klaytn، کیف پولی ارائه دهد که با پلتفرم پیام‌رسانش (Kakao Talk) ادغام می‌شود.

منبع : cointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی