پلتفرم کونوس با کیفیت خدمات و امنیت بانک های سوئیسی

218
پلتفرم کونوس: استاندارد کیفیتی سوئیس، کاملاً توزیع شده و خدمات متنوع

مجموعه توسعه دهندگان پلتفرم کونوس به منظور تسریع هرچه بیشتر در توسعه و گسترش جامعه کاربران رمزارز کونوس، به زودی یک قرعه‌کشی 10 هزار دلاری (هر شش ماه) و پس از آن هر سه سال یک بار یک قرعه‌کشی 100 هزار دلاری برگزار خواهد کرد. 

در عصر حاضر،رمزارزها به تدریج جای خود را در زندگی روزمره ما باز کرده اند و عملاً با ظهور آنها ما به دوران جدیدی از اقتصاد وارد شده ایم. شاید برای شما هم جالب باشد که برادران وینکل‌واس به تازگی در مصاحبه‌ای با CNBC اعلام کردند که بیت کوین جایگزین طلا خواهد شد. ابراز نظرهایی از این دست این روزها در بین اهالی این حوزه یعنی حوزه رمزارزها و فعالین حوزه بلاکچین کم شنیده نمی شود و بیت کوین یا سایر رمزارزها این روزها به عنوان شاه کلید مصاحبه های اقتصادی یا گاهاً سیاسی نیز مورد توجه اهالی رسانه و سایرین قرار گرفته است. 

همین چند هفته پیش بود که رئیس جمهور آمریکا در ارتباط با رمزارز لیبرا و شرکت فیسبوک ابراز نظر کرد و پس از آن اشاره کرد که با رمزارزها مخالفت جدی ندارد ولی در حوزه قوانین مرتبط با آنها باید با دقت اظهار نظر کرد. این اظهار نظرهای اهل سیاست در کنار توجه شرکت های بزرگی همچون فیسبوک یا آی بی ام و … در ارتباط با رمزارزها این موضوع جدید را به کانون توجه بسیاری از مردم کشانده است. 

فراموش نکنیم که در این بین بیت کوین ویژگی‌هایی دارد که بسیار شبیه به طلا هستند و در بعضی موارد حتی از آن بهتر هستند ولی با این وجود، بیت کوین برای چالش‌های دنیای کنونی هنوز کافی نیست. از حدود 10 سال پیش که این رمزارز ایجاد شد، اتفاقات زیادی رخ داده و دنیا تغییر کرده است. مهمترین تغییرات در نرخ استخراج این رمزارزها و نحوه مدیریت تراکنش های مرتبط با این رمزارزها در کنار مصرف برق مرتبط با استخراج آنها نهفته است. 

با توجه به حجم تغییرات زیادی که در زمینه استخراج رمزارزهایی همچون بیت کوین رخ داده است امروزه نیاز به راه‌حل‌هایی وجود دارد که بتوانند حجم زیادی از تراکنش‌ها را مدیریت کنند و از همه مهمتر مصرف برق کم تری هم داشته باشند. به همین دلیل است که به تازگی راه‌حل‌های بلاک چین جدیدی به وجود آمده‌اند. پلتفرم کونوس یکی از راه‌حل‌هایی است که می‌تواند پاسخگوی این نیازها باشد و علاوه بر افزایش سرعت تراکنش‌ها، امنیت و غیرمتمرکز بودن آن‌ها را نیز تقویت کند. پلتفرم کونوس، به عنوان یک پلتفرم کاملاً P2P، می‌تواند معایب ذاتی بیت کوین را رفع کرده خدمات مالی متعددی را نیز ارائه کند.

 

ارزهای دیجیتال کونوس: دارایی‌های رمزارزی برای رفع هر نوع نیاز

کونوس کوین یک رمزارز مبتنی بر بلاک چین است (در این رمزارز از پروتکل اثبات کار، سرور برچسب زمانی و کد لایت کوین استفاده می‌شود). این کوین به نوعی ترکیبی از بهترین ویژگی‌های بیت کوین و لایت کوین است که سیستمی کاملاً توزیع شده در اختیار تمام کاربران در تمام نقاط جهان قرار می‌دهد و بیشترین امنیت ممکن برای هر پرداخت آنلاین را نیز فراهم می‌کند. در زمان انتشار این مقاله ، فقط 16.8 میلیون سکه از رمزارز کونوس کوین استخراج شده است. عرضه اولیه مجانی این سکه در قالب طرح تشویقی پلتفرم کونوس به منظور در اختیار قراردادن این سکه به جامعه هدف خود در اصل باعث کنترل تورم قیمتی این کوین شده و از طرفی دیگر می‌تواند در دراز مدت تقاضا برای کونوس کوین را نیز افزایش دهد. فراموش نکنیم که 16 میلیون سکه از سکه های استخراج شده این رمزارز در قالب مدل توزیعی زیر در اختیار افراد مستقل قرار خواهد گرفت: 15 میلیون سکه به کاربران نهایی اعطا خواهد شد و 1 میلیون سکه نیز به صرافی‌ها و افرادی که در معرفی کونوس کوین مشارکت داشته باشند. همچنین پلتفرم کونوس به منظور حمایت از جامعه کونوس کوین و پاسخگویی به نیازهای احتمالی آنها در دنیای رمزارزها و کسب و کارهای دیجیتال چند نوع استیبل کوین مختلف نیز ارائه می‌دهد که دارای پشتوانه ارز فیات هستند و نسبت به رمزارزهای بدون پشتوانه، پایداری بیشتری دارند:

  • کونوس کش: هر واحد معادل 20 فرانک سوئیس
  • کونوس E  : هر واحد معادل 100 یورو
  • کونوس U : هر واحد معادل 100 دلار آمریکا
  • کونوس CAD :  هر واحد معادل 100 دلار کانادا
  • کونوس گولد: هر واحد معادل یک گرم طلا (استاندارد سوئیس). این رمزارز امکان ارسال طلا از هر نقطه به هر نقطه را فراهم می‌کند بدون اینکه نیاز به جابه‌جایی این فلز وجود داشته باشد.
  • کونوس سیلور: هر واحد معادل یک کیلوگرم نقره. این استیبل کوین به اندازه کونوس گولد قابل اطمینان است و تراکنش‌های آن به سرعت پردازش می‌شوند (زمان پرداش هر تراکنش فقط 2.5 دقیقه است).

تمام این استیبل کوین‌ها از قبل استخراج شده‌اند و 21 میلیون از هر کدام در اختیار افراد قرار خواهد گرفت. متنوع بودن کوین‌های کونوس به کاربران اجازه می‌دهد ارز دیجیتالی مطابق با نیازهای خاص خود انتخاب کنند و وجود امکانات اضافه، باعث می‌شود که استفاده از این پلتفرم بسیار راحت باشد.

خدمات مالی روی یک پلتفرم جامع و توزیع شده

همانطور که اشاره شد پلتفرم کونوس در صدد ایجاد یک جامعه فعال و متعهد برای استفاده از خدمات کونوس می باشد و با معرفی رمزارزهای دارای پشتوانه و سرویس های متنوعی که در پلتفرم خود ارائه کرده است به دنبال رفع کلیه نیازهایی است که شما به عنوان یک فعال حوزه رمزارز یا کسب و کار ممکن است به آن نیاز داشته باشید. نیازهایی بنیادین همچون :

  • صرافی متمرکز کونوس در حال حاضر در مرحله تست بتا قرار دارد و مشغول به فعالیت است

https://counos.exchange

کونوس صرافی

  • صرافی توزیع شده کونوس در مرحله تست بتا قرار دارد

http://dex.counos.world

کونوس

  • سرویس اسکروی کونوس 

https://escrow.counos.com

اسکرو کونوس

  • کیف پول کونوس که امنیت بسیار زیادی دارد و کاربران می‌توانند آن را روی هر سیستم عامل موبایل و دسکتاپی نصب کنند.

 

مهم‌ترین نکته: کونوس یک پلتفرم ارائه خدمات مالی متنوع بر اساس فناوری بلاک چین ارائه می‌دهد و به همین دلیل می‌تواند به کاربران مختلفی خدمات ارائه دهد . در اصل بر خلاف بیت کوین ، پلتفرم کونوس به همه افراد علاقه مند به استفاده از رمزارها می تواند ارائه خدمت کند نه فقط افرادی که روی رمزارزها سرمایه‌گذاری کرده‌اند. این سرویس جهانی، امکانات مفیدی در اختیار کاربران می‌گذارد تا بتوانند نیازهای مختلف خود در زمینه بانکداری، خرده‌فروشی، نفت و گاز، جواهرآلات و بسیار از موارد دیگر را رفع کنند. به همین دلیل است که تقاضا برای ارزهای دیجیتال کونوس هر روز رشد می‌کند و تعداد تراکنش‌های این پلتفرم بالاتر می‌رود. برای اطمینان از این موضوع می‌توانید به Block Explorer این بلاک چین به آدرس http://blockex.csc.counos.org   سر بزنید.

کونوس کوین

خبر خوب: برای تسریع توسعه و گسترش جامعه کاربران رمزارز کونوس، به زودی یک قرعه‌کشی 10 هزار دلاری (هر شش ماه) و هر سه سال یک بار یک قرعه‌کشی 100 هزار دلاری برگزار خواهد شد. برای مشارکت در این قرعه‌کشی‌ها و استفاده از مزایای پلتفرم کونوس، کافی است در کونوس ثبت نام کنید. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر سر بزنید:

کونوس کوین

 

منبع : Cintjournal

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی