شرکت واقعیت مجازی Magic Leap به دنبال مهندسان بلاک‌چین برای محافظت از داده‌های کاربران

382

با توجه به آگهی‌های شغلی اخیر در وب سایت Greenhouse، شرکت نوپای Magic Leap فعال در زمینه واقیت افزوده (VR)، به دنبال مهندسانی متخصص در زمینه بلاک‌چین است. این شرکت واقعیت مجازی قصد استخدام یک معمار ارشد و مهندسانی در زمینه بلاک‌چین را دارد.

در شرح وظایف موقعیت شغلی مدیر ارشد بلاک‌چین آمده است که فرد متقاضی باید بتواند «برنامه‌ریزی و اجرای مجموعه‌ای از بلاک‌چین‌ها، قراردادهای هوشمند و فناوری قراردادی Ricardian در حمایت از کاربرد کسب و کار Lifestream، را انجام دهد.»

در مصاحبه‌ای که اخیراً Rony Abovitz مدیر عامل شرکت Magic Leap، با نشریه UploadVR داشت، بیان کرد که Lifestream شامل «تمام اطلاعاتی که کاربر تجربه می‌کند، داده‌های جهان اطراف کاربر، چگونگی محافظت از آن‌ها و غیره است». او در کنفرانسی در اکتبر گذشته، به اهمیت حفاظت از مجموعه داده‌ها اشاره کرد و این امر را حیاتی خواند.

آگهی شغلی اعلام شده به دنبال فردی دارای تجربه در زمینه Red Belly و چارچوب بلاک‌چین Hyperledger و تجربه کار در زمینه جاوا، Node.js، پایتون یا Go است.

شرکت واقعیت مجازی Leap Magic از زمان آغاز به کار خود در سال 2010 رشد قابل توجهی داشته است. براساس گزارش Crunchbase در سال گذشته این شرکت نوپا در زمینه VR بالاترین جذب سرمایه را داشته است و 41 درصد از سرمایه گذاری VC در بازار VR در سراسر جهان در سال 2018 را به خود اختصاص داده است.

در اوایل ماه جاری استارتاپ Engin، فعال در زمینه ایجاد توکن مبتنی بر اتریوم برای دارایی‌های دیجیتال، از ارائه یک کیت توسعه نرم‌افزاری برای موتور بازی Unity با قابلیت پشتیبانی از VR و برنامه‌های واقعیت افزوده خبر داد.

منبع: cointelegraph

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی