بازی فوتبال فانتزی سورر ، مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین

376
بازی فوتبال فانتزی سورر

بازی فوتبال فانتزی سورر ، مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین، توافق نامه اعطای مجوز با رئال بتیس اسپانیا امضا کرد. این تیم اسپانیایی تابستان پیش با نبیل فکیر[۱]، ستاره فرانسوی  قرارداد امضا کرد.

نبیل فکیر تنها یکی از کارت های دیجیتال تجاری رئال بتیس خواهد بود که توسط سورر در بلاک چین اتریوم صادر می شود. برای هر یک از بازیکنان و بازه زمانی هر فصل فوتبال، سورر یک کارت منحصر بفرد[۲]، ۱۰ کارت فوق کمیاب[۳]، و ۱۰۰ کارت کمیاب[۴]  صادر می کند. کارت های صادر شده قابلیّت معامله در بازار ثانویه و یا استفاده در بازی سورر را دارند.

در اوایل این ماه یکی از کارت های منحصر بفرد سورر، در بازار آزاد به قیمت ۱۶۰۰ دلار به مزایده گذاشته شد. در این بازی سرمربی باشگاه ها تیم هایی متشکّل از ۵ بازیکن ایجاد می کنند تا در رقابت ها شرکت جسته و جوایز هفتگی به دست آورند. موفق ترین سرمربی می تواند جایزه ای به ارزش ۲.۶۴ اتریوم کسب کند.

توافق نامه اعطای مجوز سورر با باشگاه رئال بتیس این زمینه را فراهم ساخته تا این بازی فوتبال فانتزی سورر مبتنی بر بلاک چین به دنبال عقد قراردادها و توافق نامه هایی مشابه با باشگاه های بزرگ اروپا نظیر اتلتیکو مادرید اسپانیا، یوونتوس ایتالیا، شالکه آلمان، پورتو پرتغال و لاتزیو ایتالیا، باشد.

پیش از این یونتوس ایتالیا در اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی، از طریق همکاری با پلتفرم سوسیو[۵]  که یک پلتفرم توکنیزه شده برای رای دهی هواداران است، ورود خود به صنعت بازی های بلاک چین را اعلام کرد.

تیم بسکتبال ساکرامنتو کینگز[۶] نیز از طریق همکاری با کریپتوکایژو[۷]، کارت های تجاری مبتنی بر رمزارزها را صادر میکند که توسط توکن های غیرقابل تعویض[۸] پشتیبانی میشوند. توکن های غیرقابل تعویض نوعی دارایی ارزی دیجیتال هستند که قابل تعویض نیستند و داده ها و اطلاعات ویژه ای را نگهداری می کنند.

کارت های تجاری و محیط های بازی مبتنی بر بلاک چین بسرعت در حال تبدیل شدن به صنعت های سودبخش هستند زیرا به اشخاص و موسسات تجاری این امکان را می دهد تا در محیطی مجازی، بازی ها، پدیده ها و کالاهای مارکدار را وارد چرخه گردش مالی و تبادل پول کنند.

فرمول یک، آتاری و مایکروسافت نیز همگی در تلاش هستند تا به صنعت سودبخش بازی های مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین وارد شوند.

 

 

[۱] Nabil Fekir

[۲] Unique

[۳] Super rare

[۴] Rare

[۵] Socios

[۶] Sacramento Kings

[۷] CryptoKaiju

[۸] non-fungible tokens

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی