تاریخ برای بیت کوین تکرار می شود؟

205
بیت کوین

برخی از تحلیل‌گران بیت کوین با توجه به شرایط روز ، نگاه متفاوتی به بازار این ارز دیجیتال دارند و معتقدند تاریخ در حال تکرار خود است.

به گزارش سکه نیوز به نقل از سایت بیتکونیست، صعود اخیر قیمت بیت کوین در اواخر هفته نگاه تحلیلگران به آینده این رمزارز را مثبت کرده است.

بیت کوین نتوانست ۱۲ هزار دلار را تاب بیاورد و برخی از تحلیلگران معتقدند ارزش آن دوباره به ۹ هزار دلار باز می‌گردد، با این حال همه با این تحلیل موافق نیستند.

یک معامله کننده که وضعیت بیت کوین در اوایل سال ۲۰۱۹ را درست پیش بینی کرده بود، معتقد است فعالیت‌های اخیر این ارز دیجیتال شبیه اتفاقاتی است که اواخر سال ۲۰۱۸ در بازار افتاد.

بر اساس اظهارات این معامله کننده، ساختار بیت کوین شبیه به اواخر سال ۲۰۱۸ و اوایل سال ۲۰۱۹ است و اگر شرایط به همین روال ادامه یابد، تاریخ تکرار شده و بیت کوین دوباره شدیداً صعود خواهد کرد.

او می‌گوید: هنوز باورم نمی‌شود که تا به حال متوجه این موضوع نشده بودم. الگوی کلاسیکی که من اسمش را انتقال نرم قدرت گذاشته‌ام، در حال تکرار است.

پیش از این سی آن بی سی، شرایط را تحت تأثیر کرونا دانسته بود و تحلیل کرد، تشدید تنش‌ها بین چین و آمریکا و هم چنین رکوردشکنی طلا در رسیدن بیت‌کوین به قله ۱۰ ماهه خود موثر بوده‌اند.

از سوی دیگر شمار مبتلایان به کرونا در جهان بار دیگر روندی صعودی به خود گرفته است و بسیاری از کارشناسان نگران بروز موج دوم در پاییز هستند. تاکنون بیش از ۶۵۷ هزار نفر در سراسر جهان جان خود را بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ از دست داده‌اند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی