۱۳/ ۱۲/ ۱۳۹۹ | چهارشنبه

|

|
| ۱۳/ ۱۲/ ۱۳۹۹ | چهارشنبه

ارز دیجیتال کونوس H چیست؟

کونوس H یا (CCH)  یک ارز دیجیتال است که توسط شرکت بلاک چین «کونوس پلتفرم» (Counos Platform) مستقر در سوئیس ایجاد شده است. این سکه در یک شبکه بلاک چین کاملا مستقل کار می کند. کونوس H براساس الگوریتم SHA-256 طراحی شده است. مجموعا ۱۸,۸۸۸,۸۸۸ سکه در شبکه CCH قابل عرضه است.

این سکه و شبکه بلاک چین آن برای راه اندازی بازار سهام و پلتفرم معاملات طراحی شده است. در واقع، کونوس H برای ایجاد توکن های جدیدی به کار خواهد رفت. این توکن ها از نوع توکن های کاربردپذیر (utility tokens) خواهد بود. این توکن ها اگرچه با کالا پشتیبانی نمی شود، اما مبتنی بر آن ها خواهند بود.
این بدین معنا است که ارزش این توکن ها براساس کالاها تغییر خواهد کرد؛ برای نمونه، برنج، گندم، طلا، نقره، ذغال سنگ و غیره و اساسا هر کالای اقتصادی که به لحاظ ارزشی نسبتا قابل معاوضه باشد.

در ارتباط با مشخصا استخراج و مکانیسم های بلاک چین کونوس H، باید یادآور شد که ۸,۸۸۸,۸۸۰ سکه اول در ۱۱۳ بلاک نخست ایجاد شده است. پس از آن، ایجاد هر بلاک ۰.۵ سکه CCH پاداش استخراج خواهد داشت.

افزون بر این، حداقل زمان میان دو بلاک ۱.۵ دقیقه و میانگین زمان تولید یک بلاک ۲.۵ دقیقه است. همه بلاک هایی که پس از بلاک شماره ۱۰۰۰ ساخته می‌شوند، زمان سررسیدشان ۲,۶۲۸,۰۰۰ بلاک خواهد بود که حدود ۱۰ سال است.

همچنین، استخراج کنندگان برای استخراج کونوس H باید ماینر مورد اعتماد باشند و همه استخراج کنندگان عملیات استخراج را پس از بلاک شماره ۱۰۰۰ شروع می‌کنند.
ماینر مورد اعتماد به این معنا است که یک استخراج کننده باید دست کم ۵۰۰,۰۰۰ کونوس H موجودی داشته باشد.
استخراج کنندگان همچنین باید دارای حساب راستی آزمایی شده و معتبر در کونوس SSO داشته و مراحل اعتبارسنجی KYC را گذرانده باشند.
در نهایت، همه استخراج کنندگان باید گواهی معتبر استخراج دریافت کنند. این گواهی پس از ایجاد هر بلاک توسط آن استخراج کننده در شبکه بلاک چین کونوس H برای امضای آن بلاک ضروری است.

مطالب مرتبط :

پلتفرم کونوس چیست؟

کونوس x چیست؟

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

منتخب سردبیر

کونوس ایکس؛ رمزارزی به دور از نوسانات خطرناک بازار

ارز دیجیتال کونوس ایکس در ماه های گذشته افزایش قیمت قابل توجهی را کسب کرده و در محدوده ۹۱ دلاری قرار دارد. به گزارش سکه...

افت قیمت بیت‌کوین و ارز های بازاری در مقابل ثبات رمزارز های کارآمد

قیمت بیت کوین امروز به همراه سایر ارز های دیجیتال با کاهشی جدی همراه شد و شاهد آن هستیم که سود هایی که بیت...

بلاک چین؛ راه حل اصلی برای زنجیره‌های تأمین جهانی

فناوری انقلابی بلاک چین برای ردیابی محصولات در سراسر زنجیره های تأمین جهان، ایجاد منابع پایدار و اصالت تأیید پذیر کاملاً ایده آل است. به...

تحلیل بازار طلا؛ آیا فروش طلا در هفته آینده تسریع می شود؟

این هفته طلا با اخبار منفی زیادی روبه‌رو شد و روند ناامیدکننده قیمت نشان دهنده این بود که این فلز گران بها نسبت به...

واکسن‌ها چقدر خوب کار می کنند؟

مجله اکونومیست در مقاله ای در تاریخ ۱۳ فوریه اعلام کرده است که کووید-۱۹ ممکن است بومی شود، بنابراین دولت ها باید در مورد...

پربازدیدترین اخبار

بیل گیتس: بیت کوین برای کره زمین مضر است

بنیانگذار و مدیر عامل مایکروسافت استدلال می کند که بیت کوین به دلیل مصرف بالای برق برای آب و هوا مضر است. به گزارش سکه...

بیتکوین چقدر متمرکز است؟

یکی از مهمترین دلایل ساخت رمز ارز به نام بیتکوین، این بود که تمرکز پول در دست یک دولت و یا نهاد نباشد و...

مدیر عامل بایننس: اتریوم برای افراد ثروتمند است، اما به زودی فقیر می‌شوند

به گفته مدیر عامل شرکت بایننس، به دلیل هزینه های کارمزد بالا، اتریوم به یک بلاک چین برای افراد ثروتمند تبدیل شده است، اما...

بیت کوین بزرگترین کلاهبرداری تاریخ است؟

بیل هریس، مدیر عامل سابق Intuit، پی پال و پرسونا کپیتال در تاریخ ۲۴ آوریل ۲۰۱۸ در یادداشتی می نویسد که بیت کوین یک...