۰۵/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

|

|
| ۰۵/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

بلاک‌چین می‌تواند مشکل بیمه هندوستان را رفع کند

بر اساس اعلام نماینده مجمع جهانی اقتصاد و چینلینک: فناوری بلاک چین و قراردادهای هوشمند می توانند ارزش نهفته سیستم های قدیمی دیجیتالی را آشکار کنند. برای فهم بهتر این مطلب، نگاهی به برنامه سازمان بیمه هندوستان می اندازیم.

به گزارش سکه نیوز به نقل از کوین تلگراف، طی مقاله ای ۴۰ صفحه ای که روز چهارشنبه منتشر شد: یک سازمان مستقر در ژنو توانست تنها در مواردی خاص که با بلاک‌چین هم خوانی دارد موجب توسعه تعامل میان سیستم های قدیمی و فناوری های دفتر کل توزیع شده شود.

در حالی که خواننده در حال استفاده از بلاک‌چینی مطابق با روند کسب و کار خود است، این مقاله نقش بلاک‌چین و قراردادهای هوشمند را مورد توجه قرار می دهد و توصیه هایی با هدف افزایش کارآمدی روند کسب و کار در اختیار خواننده می گذارد.

این مقاله علاوه بر اینکه راه حل های فوق العاده فنی و انتزاعی در تقویت تعامل میان بلاک‌چین و سیستم های قدیمی (پل تعامل) ارائه می دهد، مثال های ملموسی از جمله برنامه سازمان بیمه هندوستان را نیز بازگو می کند.

این سازمان در سال ۲۰۱۶ با هدف پوشش بیمه و حمایت مالی کشاورزان در برابر بلایای طبیعی تاسیس شد.

مقصر اصلی تمامی مشکلات، سازمان های دخالت کننده در اجرای این برنامه هستند چرا که مباحث را از مسئولیت پذیری و پیش روی، به فساد و درگیری با امنیت اطلاعات کشانده اند.

مقاله مذکور توضیح می دهد که قرارداد های هوشمند مبتنی بر بلاک‌چین و سیستم های پیشنهادی چگونه بر این چالش ها غلبه می کنند.

در این مقاله آمده است: دستور کار سازمان بیمه، موکد به کمبود هایی است که بیشتر سیستم های قدیمی در روندهای کسب و کار چندحزبی با آن روبه رو می شوند.

در ادامه می گوید: اگر به دلایل مختلفی، هدف یک سازمان اجرای اتوماتیک روند کسب و کار به روشی غیرمتمرکز و غیروابسته باشد پس وجود ساختاری مبتنی بر بلاک‌چین امری ضروری خواهد بود.

قانون گذاران هندوستان در مورد رمزارزها دچار دودلی بودند ولی می توان گفت بیشتر پذیرای فناوری بلاک‌چین هستند. پیش تر نیز سازمان دولتی نهاد ملی تغییرات هندوستان گزارشی در راستای نقش بلاک‌چین در توسعه کسب و کار و بازدهی اجتماعی و دولتی کشور منتشر کرده است.

منبع: کوین تلگراف

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

منتخب سردبیر

بازار رمزارزها در شوک عرضه و کاهش قیمت

بازار رمزارزها امروز وضعیت به خصوصی را دارد و نگاه به چارت قیمت ها نشان از آن دارد که تقریبا همه سکه ها با...

ذخیره‌سازی تاییدیه واکسن کرونا با استفاده از بلاک‌چین در آلمان

منطقه ای در آلمان قصد دارد تاییدیه واکسیناسیون کووید۱۹ افراد را با استفاده از فناوری بلاک چین ذخیره کند. این روش علاوه بر کارآمدبودن...

کاهش شدید جرایم رمزارز در سال ۲۰۲۰

نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که جرایم مرتبط با رمزارز در سال ۲۰۲۰ به شدت کاهش داشته و تنها ۰.۳۴ درصد از...

چه کالاهایی می‌توان با ارز دیجیتال خرید؟

ارزش بسیاری از رمزارزها افزایش داشته است و در همین راستا بسیاری از فروشندگان کالاها خواستار قبول کردن ارز های دیجیتال برای محصولات و...

شیوع کووید۱۹ توسعه استیبل کوین بانک های مرکزی را سرعت بخشید

کارشناسان حوزه رمزارز معتقدند شیوع ویروس کرونا توسعه رمزارز توسط بانک های مرکزی در سراسر جهان را تسریع کرده است. از سوی دیگر این...

پربازدیدترین اخبار

بیتکوین چقدر متمرکز است؟

یکی از مهمترین دلایل ساخت رمز ارز به نام بیتکوین، این بود که تمرکز پول در دست یک دولت و یا نهاد نباشد و...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.