پنج‌شنبه 28 تیر 1403

تاریخ برای بیت کوین تکرار می شود؟

برخی از تحلیل‌گران بیت کوین با توجه به شرایط روز ، نگاه متفاوتی به بازار این ارز دیجیتال دارند و معتقدند تاریخ در حال تکرار خود است.

به گزارش سکه نیوز به نقل از سایت بیتکونیست، صعود اخیر قیمت بیت کوین در اواخر هفته نگاه تحلیلگران به آینده این رمزارز را مثبت کرده است.

بیت کوین نتوانست ۱۲ هزار دلار را تاب بیاورد و برخی از تحلیلگران معتقدند ارزش آن دوباره به ۹ هزار دلار باز می‌گردد، با این حال همه با این تحلیل موافق نیستند.

یک معامله کننده که وضعیت بیت کوین در اوایل سال ۲۰۱۹ را درست پیش بینی کرده بود، معتقد است فعالیت‌های اخیر این ارز دیجیتال شبیه اتفاقاتی است که اواخر سال ۲۰۱۸ در بازار افتاد.

بر اساس اظهارات این معامله کننده، ساختار بیت کوین شبیه به اواخر سال ۲۰۱۸ و اوایل سال ۲۰۱۹ است و اگر شرایط به همین روال ادامه یابد، تاریخ تکرار شده و بیت کوین دوباره شدیداً صعود خواهد کرد.

او می‌گوید: هنوز باورم نمی‌شود که تا به حال متوجه این موضوع نشده بودم. الگوی کلاسیکی که من اسمش را انتقال نرم قدرت گذاشته‌ام، در حال تکرار است.

پیش از این سی آن بی سی، شرایط را تحت تأثیر کرونا دانسته بود و تحلیل کرد، تشدید تنش‌ها بین چین و آمریکا و هم چنین رکوردشکنی طلا در رسیدن بیت‌کوین به قله ۱۰ ماهه خود موثر بوده‌اند.

از سوی دیگر شمار مبتلایان به کرونا در جهان بار دیگر روندی صعودی به خود گرفته است و بسیاری از کارشناسان نگران بروز موج دوم در پاییز هستند. تاکنون بیش از ۶۵۷ هزار نفر در سراسر جهان جان خود را بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ از دست داده‌اند.

بیشتر بخوانید

آشنایی با ارز دیجیتال ارکید (OXT)

ارکید (OXT) توکن اصلی ارکید، یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) مبتنی بر ارز دیجیتال است. ارکید که در دسامبر سال 2019 راه اندازی شد،...

آشنایی با ارز دیجیتال هگز (HEX)

ارز هگز توسط ریچارد هارت در 2 دسامبر 2019 طراحی و راه اندازی شد و خود را به عنوان یک گواهی سپرده بر روی...

آشنایی با ارز دیجیتال سینتروپی (NOIA)

سینتروپی، اینترنت عمومی را به یک اینترنت ایمن و کاربر محور تبدیل می کند که در آن رمزگذاری و عملکردِ داخلی وجود دارد و...

آشنایی با ارز دیجیتال متال (MTL)

متال (MTL) واحد پول بومی محصولات متال و بخشی اساسی از اکوسیستم متال است. به گفته تیم سازنده، ارسال و دریافت هرگونه رمزارز به...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

مطالب مرتبط

پرده برداری از واقعیت زندگی مجازی

  مفهوم نظریه زندگی مجازی به رابطه پیچیده بین واقعیت های دیجیتال و آگاهی انسان می پردازد. همانطور که علم در درک پیچیدگی های ذهن...

مطالب داغ هفته