۰۵/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

|

|
| ۰۵/ ۱۱/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

قانون جدید آمریکا برای دارایی‌های رمزارزی در خارج از کشور

طبق قانونی جدید شهروندان آمریکایی که بیش از ۱۰۰ هزار دلار رمزارز در سرویس های مالی خارج از کشور دارند، باید دارایی های خود را اعلام کنند.

به گزارش سکه نیوز به نقل از تی دی سی، شبکه اجرایی جرائم مالی (FinCEN) قوانین جدیدی برای کاربران رمز ارز در آمریکا وضع کرده که طبق آن افرادی که بیش از ۱۰۰ هزار دلار رمزارز در سرویس های مالی خارج از کشور دارند، باید آن را به مقامات داخل آمریکا گزارش کنند.

قانونگذاران اکنون وظیفه نظارت بر تخلفات احتمالی از قوانین مالی داخلی را برعهده دارند. اقدامات اخیز نیز درراستای گسترش کنترل بر صنعت رمزار است.

FinCEN تصمیم دارد در قانون رازداری بانکی بخش های مربوط به بانک خارجی و حساب های مالی (FBAR)را اصلاح کند. البته این بیانیه در حالی اعلام می شود که سه هفته دیگر وزیر خزانه دارای مریکا تغییر می کند.

هرچند هنوز هم زمان دقیقی برای اجرای این قوانین پیشنهادی اعلام نشده اما با اصلاحات جدید، FBAR شامل دارایی های دیجیتالی شهروندان آمریکایی درخارج از این کشور نیز می شود.

در حال حاضر قانون مذکور برای افرادی اجرا می شود که در حساب های مالی خود در خارج از آمریکا بیش از ۱۰ هزار دلار دارایی دارند. قانون فعلی شامل رمزر ارز نمی شود. اما اصلاحات جدید تمام این موارد را شامل می شود.

این قانون در حالی اعلام می شود که چند روز قبل مرحله جدیدی از قوانین FinCEN اعلام شد.

طبق قوانین مذکور کسب وکارهای مبتنی بر رمزارز ثبت شده باید تراکنش های کاربران را همراه با هویت طرف مقابل آنها ردیابی و حفظ کنند. همچنین آنها باید تمام اطلاعات مربوط به تراکنش های بیش از ۳ هزار دلاررا ثبت کنند. در کنار این موارد اگر طرف مقابل تراکنش از یک کیف پول بدون میزبان استفاده کند، کسب وکارهای مذکور باید اطلاعات راردیابی و حفظ کنند.

اجرای قوانی پیشنهادی به این معنی است که مالکان رمزارزباید دارایی های خود را گزارش دهند و همزمان صرافی ها نیز موظف به ذخیره اطلاعات مشتریان هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

منتخب سردبیر

بازار رمزارزها در شوک عرضه و کاهش قیمت

بازار رمزارزها امروز وضعیت به خصوصی را دارد و نگاه به چارت قیمت ها نشان از آن دارد که تقریبا همه سکه ها با...

ذخیره‌سازی تاییدیه واکسن کرونا با استفاده از بلاک‌چین در آلمان

منطقه ای در آلمان قصد دارد تاییدیه واکسیناسیون کووید۱۹ افراد را با استفاده از فناوری بلاک چین ذخیره کند. این روش علاوه بر کارآمدبودن...

کاهش شدید جرایم رمزارز در سال ۲۰۲۰

نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که جرایم مرتبط با رمزارز در سال ۲۰۲۰ به شدت کاهش داشته و تنها ۰.۳۴ درصد از...

چه کالاهایی می‌توان با ارز دیجیتال خرید؟

ارزش بسیاری از رمزارزها افزایش داشته است و در همین راستا بسیاری از فروشندگان کالاها خواستار قبول کردن ارز های دیجیتال برای محصولات و...

شیوع کووید۱۹ توسعه استیبل کوین بانک های مرکزی را سرعت بخشید

کارشناسان حوزه رمزارز معتقدند شیوع ویروس کرونا توسعه رمزارز توسط بانک های مرکزی در سراسر جهان را تسریع کرده است. از سوی دیگر این...

پربازدیدترین اخبار

بیتکوین چقدر متمرکز است؟

یکی از مهمترین دلایل ساخت رمز ارز به نام بیتکوین، این بود که تمرکز پول در دست یک دولت و یا نهاد نباشد و...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.