دوشنبه 10 بهمن 1401

مجموعه NFT خواننده معروف بریتانیایی David Bowie

 

  • 24 قانون گذار جمهوریخواه آمریکا از دولت بایدن خواسته اند تا موضع خود را در قبال ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) روشن سازد. “کوین تلگراف”

 

  • اتحادیه اروپا اخیرا اعلام کرده است که در حال توسعه سیستمی است تا توسط آن با کمک بلاکچین و NFT از جعل کالاهای فیزیکی جلوگیری شود. “بیت کوین نیوز”

 

  • پرونده قضایی 258 میلیارد دلاری علیه ایلان ماسک و تسلا به دلیل تبلیغ دوج کوین با اضافه شدن شاکیان جدید بزرگتر شده است. “بیت کوین نیوز”

 

  • پروتکل XRPL ممکن است به زودی بروزرسانی DeFi و NFT را ارائه دهد. “یو تودی”

 

  • صرافی Coinbase قصد دارد از میکسر رمزارزی Tornado Cash در برابر تحریم های مختلف محافظت کند. “یو تودی”

 

  • همکاری پلتفرم Chainalysis منجر شده تا بخش زیادی از دارایی های به سرقت رفته از Axie Infinity از هکرهای کره شمالی باز پس گرفته شوند. “یو تودی”

 

  • خانواده خواننده معروف بریتانیایی David Bowie اعلام کرده که قصد دارند یک مجموعه NFT از این خواننده به نام Bowie در بلاکچین منتشر کنند. “بیت کوین نیوز”

 

  • به گفته وزارت دارایی انگلیس، این کشور قصد دارد به مقصد ایده آل برای کسانی باشد که می خواهند فضای نوآورانه رمزارزی ایجاد کنند. “کوین دسک”

 

بیشتر بخوانید

شباهت رمزارزها و بانک ها: سقوط بیت کوین به 4،000 دلار

اقتصاد مدرن بر مبنای بانک ها است. سرتاسر دنیا در کشورهای مختلف هزاران هزار بانک وجود دارند و چرخ های اقتصاد جهانی را به...

مقابله با تورم افسارگسیخته با سیستم بانکی بر محور طلا

  جهان امروز با مشکلات مالی زیادی روبروست. به طوری که علیرغم تمام مشکلات متنوعی که در سراسر جهان و در جوامع مختلف وجود دارند،...

تمرکز قدرت در بازار رمزارزها و تاثیر بر قیمت‌ها

اگر به ابتدای مسیر رمزارزها که بیش از یک دهه از آغازشان گذشته است نگاه کنیم، عدم تمرکز قدرت یا همان غیرمتمرکز (decentralized) بودن...

ایلان ماسک تحت بررسی قانونی دولت فدرال آمریکا

  هم اکنون 51 درصد از گره های شبکه اتریوم مطابق با استانداردهای OFAC هستند، مطلبی که نگرانی هایی در رابطه با سانسور را...

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مطالب مرتبط

شباهت رمزارزها و بانک ها: سقوط بیت کوین به 4،000 دلار

اقتصاد مدرن بر مبنای بانک ها است. سرتاسر دنیا در کشورهای مختلف هزاران هزار بانک وجود دارند و چرخ های اقتصاد جهانی را به...

مطالب داغ هفته