۱۷/ ۱۲/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

|

|
| ۱۷/ ۱۲/ ۱۳۹۹ | یکشنبه

پیش بینی قیمت رمزارز کونوس ایکس

ارز دیجیتال کونوس ایکس (CCXX) یکی از ارزهای باثبات است که این روزها رفته رفته، توجه معامله گران را به خود جلب کرده است و پیش بینی ها حاکی از آن است که آینده روشنی در انتظار این رمزارز است.

به گزارش سکه نیوز، در همین راستا پایگاه اطلاع رسانی والت انوستور می نویسد: «آیا باید در این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنم؟ آیا امروز باید CCXX بخرم؟» طبق سیستم پیش بینی ما،CCXX  یک سرمایه گذاری عالی و بلند مدت (۱ ساله) است. پیش بینی ها بر روی کونوس ایکس با تجزیه و تحلیل فنی هوشمند هر ۳ دقیقه با آخرین قیمت به روز می شود.

به نوشته سایت Walletinvestor.com: «اگر به دنبال ارزهای مجازی با بازده خوب هستید، CCXX می تواند یک گزینه سرمایه گذاری سودآور باشد. قیمت کونوس ایکس برابر با ۹۰.۰۲۰ دلار در اول فوریه ۲۰۲۱ است. اگر امروز آن را به قیمت ۱۰۰ دلار بخرید ، در مجموع ۱.۱۱۱ CCXX دریافت خواهید کرد. بر اساس پیش بینی های ما ، انتظار می رود که یک افزایش بلندمدت پیش بینی شود ، قیمت پیش بینی شده برای تاریخ ۳۱-۱-۲۰۲۶ ، ۱۱۲۷.۲۰۰ دلار است. با سرمایه گذاری ۵ ساله ، انتظار می رود درآمد در حدود ۱۱۵۲.۱۷ درصد افزایش داشته باشد. سرمایه گذاری ۱۰۰ دلاری فعلی شما ممکن است در سال ۲۰۲۶ به ۱۲۵۲.۱۷ دلار برسد.»

پیش بینی کوتاه مدت برای روزها و هفته های آینده:

پیش بینی بلند مدت تا ۲۰۲۲:

پیش بینی روزهای آینده:

چه ویژگی هایی در کونوس پلتفرم باعث رشد سریع و آینده روشن این رمزارز شده است؟

۱. بانک پذیر بودن کونوسX

کونوس X اولین سکه بانک پذیر است به این معنی که کونوس پلتفرم نخستین شرکتی‌ است که سکه ای ایجاد کرده که می توان آن را از بانک خریداری کرد این قابلیت باعث شده در هر جای دنیا و در هر بانکی با استفاده از شماره ISIN سوئیس بتوان کونوس ایکس خریداری کرد.

۲.نقشه راه بسیار دقیق

با توجه به نقشه راه بسیار دقیقی که برای این رمزارز منتشر شده میتوان فهمید این پلتفرم با توجه به ویژگی های منحصر به فرد خود می تواند خدمات ویژه ای را به مردم ارائه دهد و روز به روز به محبوبیت آن افزوده شود. وجود این نقشه راه، کاربران را از وجود توسعه دهندگان و مدیریتی با برنامه ریزی دقیق برای این رمزارز و مسیر روشن آینده مطمین میکند.

۳.لایه کونوس (Counos Layer)

این پروتکل بر روی شبکه بلاکچین کونوس ایکس افزوده خواهد شد و بر اساس این پروتکل، شبکه بلاکچین کونوس ایکس قادر خواهد بود تا دارایی های دیجیتالی مانند توکن ایجاد کند. کد منبع Counos Layer از کد منبع Omni Layer فورک گرفته شده است. Counos Layer را می توان بر روی شبکه بلاکچین رمزارزها اضافه کرد تا قابلیت تولید دیگر دارایی های دیجیتال مانند توکن به شبکه داده شود.

۴.سیستم صدور مدرک

با کمک این سیستم می توان از شبکه بلاکچین کونوس ایکس بهره برد تا انواع و اقسام مدارک را صادر کرد، مدارکی از جمله مدارک دانشگاهی، مدارک گمرکی، مدارک حمل و نقل، مدارک مربوط به احراز هویت، و غیره. شبکه بلاکچین کونوس ایکس یک دفتر ثبت عمومی غیرمتمرکز در اختیار می گذارد که ذخیره سازی انواع مدارک را به شکلی امن، مستقل، و غیرقابل تغییر ممکن می سازد.

۵.سیستم انتخابات

این ویژگی برگزاری انتخابات و مکانیزم رای گیری را بر اساس شبکه بلاکچین کونوس ایکس ممکن می سازد. شبکه بلاکچین CCXX برگزاری انتخابات را به قابل اطمینان ترین و آشکارترین شکل ممکن عملی می سازد. روش عملکرد این سیستم بر این اساس است که هر تراکنش کونوس ایکس با یک رای توسط هر رای دهنده تطابق پیدا کند. به عنوان مثال هر رای با انجام تراکنش ۰.۰۰۵ سکه کونوس ایکس می تواند به انجام رسد. بنابراین، با توجه تعداد واجدین شرایط رای دهی یک منبعی از سکه کونوس ایکس ایجاد می شود و از این رو، هیچ اطلاعاتی را نمی توان اضافه یا حذف کرد.

۶. سیستم کپی رایت

با کمک این سیستم، شبکه بلاکچین کونوس ایکس برای ثبت انواع و اقسام کپی رایت ها به کار برده خواهد شد. می توان از این سیستم برای ثبت انواع حق اختراع، مالکیت معنوی، حق کپی رایت موزیک و انواع دیگر کپی رایت ها استفاده کرد. برای ثبت کپی رایت، این اطلاعات در یک تراکنش در شبکه بلاکچین کونوس ایکس ثبت می شود. هر تراکنشِ ثبت شده دارای اطلاعات و آی دی مشخص است، از جمله زمان دقیق ثبت. بدین جهت هنگامی که شخص حق کپی رایت خود را با کمک کونوس ایکس ثبت می کند، بر آن اساس مدرکی دریافت کرده که اطلاعات کاملا دقیق زمان ثبت کپی رایت را به شکلی غیرقابل تغییر دریافت می کند.

۷.امور مالی غیرمتمرکز

این سیستم در حقیقت یک سیستم بانکداری مدرن غیرمتمرکز میباشد که به عنوان مثال برای وام دهی می توان از آن بهره برد. بر اساس این سیستم DeFi، افرادی که قصد دارند سرمایه خود را به شکل وام واگذار کنند یا در پروژه های مختلف سرمایه گذاری انجام دهند، می توانند دارایی های خود را در یک والت در استخر کریپتو (Crypto Pool) جمع آوری کنند. از سوی دیگر، افرادی که به دنبال وام و یا جذب سرمایه برای پروژه های خود هستند می توانند در این سیستم درخواست خود را ثبت کنند. تمام این فرایندها بر اساس سیستم CCXX DeFi میباشند.

تمام این فناوری ها و قابلیت ها بر اساس سکه های کونوس ایکس هستند. چرا که تمام این ویژگی ها برای عملکرد به کونوس ایکس نیاز دارند. به عنوان مثال، برگه های رای، اسناد و مدارک صادر شده، کارمزد تراکنش ها برای پروتکلCounos Layer، تمام این سیستم ها و ویژگی ها نیازمند کونوس ایکس هستند. در نتیجه یک تقاضای چشمگیر برای کونوس ایکس شکل گرفته است. از سوی دیگر، این مسئله باعث ایجاد ارزش و ثروت بیشتری می شود. اگر توکن‌هایی که توسط شبکه بلاکچین کونوس ایکس ایجاد خواهد شد را نیز مدنظر قرار دهیم شاهد ایجاد یک شبکه عظیم مالی تنها بر پایه کونوس ایکس خواهیم بود.

۸. ویژگی کیف پول چند امضا کونوس

یک کیف پول چند امضا (مولتی سیگ والت) نوعی کیف پول الکترونیک است که برای دسترسی به آن به بیش از یک امضا یا کلید شخصی نیاز است.

خدماتی که توسط کونوس ارائه می شوند از فناوری مولتی سیگ ولت بهره زیادی می برند. اما به طور کلی این فناوری درسیستم کونوس اسکرو و کونوس ایکس وکونوس دکس مورد استفاده قرار می گیرد. فناوری کیف پول چند امضا سطح بالاتری از امنیت را ارائه می دهد و تضمین می کند که دارایی های کیف پول با یک کلید شخصی قابل دسترسی نخواهند بود. به همین دلیل، کیف پول چند امضا در کونوس اسکرو و کونوس دکس مورد استفاده قرار می گیرد، چرا که در این سیستم ها تبادل های مبتنی بر رمزارز رخ می دهد.

۹. سرویس کونوس اسکرو

سرویس کونوس اسکرو یک سیستم مالی رمزارزی است که در آن یک طرف سوم مورد اعتماد پرداخت ها و تراکنش ها بین دو طرف یک قرارداد را نظارت می کند. مدیریت کونوس اسکرو توسط صرافی Counos OÜ صورت می گیرد. این شرکت در کشور استونی به ثبت رسیده و تمام مجوزهای مورد نیاز برای انجام این امور را دارا می باشد. می توان از کونوس اسکرو در معاملات نظیر به نظیر رمزارزها، بیت کوین OTC، معاملات املاک، و در واقع هر گونه معامله مالی بهره برد.

همانطور که دیدیم پلتفرم کونوس دارای ویژگی های منحصر به فردی است که تعاملات بین افراد در نقاط مختلف دنیا را ساده‌تر خواهد کرد و انتقال ثروت در مقیاس بزرگتری صورت خواهد پذیرفت. هدف‌ این پلتفرم ایجاد سیستم اقتصادی می‌باشد که پشتوانه اصلی آن جامعه و افراد آن هستند. ابزارها و فرصت های مورد نیاز برای کاربران فراهم شده تا اهداف خود را پیش برده و ثروت و ارزش بیشتری در نتیجه آن خلق گردد. تمام این جامعه اقتصادی بر اساس یک پایه‌ی مستحکم مالی میباشد که آن را قادر می سازد تا ثروت بیشتری خلق کند و با استفاده از ارزهای ارائه شده به دیگر جوامع و اجتماعات منتقل گردد.

یک دیدگاه

  1. با درود به مدیریت محترم
    اینجانب پیشنهاد میکنم با توجه به بمب تبلیقات کلیشه ای که این روزها در دنیای مجازی سیر میکند
    کونوس باید راه دیگری برای دیده شدن انتخاب کند مثل همین موضوع بحث انتخابات که بسیار فکر مبتکرانه و عالی است و چقدر مفید است برای کشور ما که در تحریم هستیم که بخوبی میتواند با کمی درایت چرخه کند اقتصادی ایران را به حرکت دراورد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

[xyz-ips snippet=”short-link”]

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

منتخب سردبیر

کونوس ایکس؛ رمزارزی به دور از نوسانات خطرناک بازار

ارز دیجیتال کونوس ایکس در ماه های گذشته افزایش قیمت قابل توجهی را کسب کرده و در محدوده ۹۱ دلاری قرار دارد. به گزارش سکه...

بلاک چین؛ راه حل اصلی برای زنجیره‌های تأمین جهانی

فناوری انقلابی بلاک چین برای ردیابی محصولات در سراسر زنجیره های تأمین جهان، ایجاد منابع پایدار و اصالت تأیید پذیر کاملاً ایده آل است. به...

تحلیل بازار طلا؛ آیا فروش طلا در هفته آینده تسریع می شود؟

این هفته طلا با اخبار منفی زیادی روبه‌رو شد و روند ناامیدکننده قیمت نشان دهنده این بود که این فلز گران بها نسبت به...

واکسن‌ها چقدر خوب کار می کنند؟

مجله اکونومیست در مقاله ای در تاریخ ۱۳ فوریه اعلام کرده است که کووید-۱۹ ممکن است بومی شود، بنابراین دولت ها باید در مورد...

پربازدیدترین اخبار

ایجاد بلاک چین خصوصی ریپل برای ساخت CBDC

شرکت ریپل اعلام کرد که، دفتر خصوصی جدید CBDC این شرکت با توان عملیاتی و قابلیت همکاری بالا در حال توسعه است. به گزارش سکه...

سناتور آمریکایی: بیت کوین پایان بدی خواهد داشت

سناتور ایالت ماساچوست بیت کوین را «سوداگرانه» توصیف کرد و گفت که این رمزارز پایان بدی خواهد داشت. به گزارش سکه نیوز به نقل از...

بیتکوین چقدر متمرکز است؟

یکی از مهمترین دلایل ساخت رمز ارز به نام بیتکوین، این بود که تمرکز پول در دست یک دولت و یا نهاد نباشد و...

بیت کوین بزرگترین کلاهبرداری تاریخ است؟

بیل هریس، مدیر عامل سابق Intuit، پی پال و پرسونا کپیتال در تاریخ ۲۴ آوریل ۲۰۱۸ در یادداشتی می نویسد که بیت کوین یک...

استفاده از پی اس ۵ برای استخراج اتریوم

فعالان صنعت استخراج رمزارز توانستند از کنسول بازی سونی، پلی استیشن ۵ (PS5) برای استخراج اتریوم استفاده کنند. به گزارش سکه نیوز به نقل از...