ناظران کونوس اسکرو در قراردادهای هوشمند

447
ناظران کونوس اسکرو در قرار دادهای هوشمند

ناظران کونوس اسکرو ، هویت تمامی خریداران و فروشندگان را از طریق موازین امنیتی دقیق مورد بررسی و تایید قرار میدهند. بنابراین ناظران کونوس میتوانند اطمینان حاصل کنند که تمامی ملاحظات حقوقی رعایت شده اند. دارایی ها سپس در نزد ناظران قرار خواهد گرفت و تنها زمانی که طرفین معامله از شرایط قرارداد رضایت داشته باشند، پرداخت خواهند شد.

راهکارهای اسکرو دیجیتال

تصور کنید قصد آن را دارید که معامله ای برخط (آنلاین) انجام دهید. اولین چیزی که به ذهنتان می رسد چیست؟ شاید شما امیدوار هستید که فروشنده به تعهدات خود عمل کند و برای شما چیزی را ارسال نکند که با کالای درخواستی تان هیچ شباهتی نداشته باشد.

معاملات برخط (آنلاین) جزو معاملات پُر ریسک محسوب می شوند، زیرا در این معاملات افراد با کسانی معامله میکنند که نه قبلاً آنها را ملاقات کرده اند و نه چیزی از آنها می دانند، چه بسا این افراد در آن سوی دنیا باشند.

دو طرف معامله که تا کنون یکدیگر را ملاقات نکرده اند باید معامله ای را صورت دهند، محصولاتی را ارسال یا دریافت کنند و مهم تر از همه اطمینان حاصل کنند که پرداخت ها با سرعت و ایمنی بالا اتفاق می افتند. تمامی این قدم ها در معاملات دیجیتال مستلزم اعتماد و حصول اطمینان است، که البته بسیار سخت و مشکل بدست می آید.

در سیستم پیچیده اقتصادی کنونی جهان، اعتماد نقش بسیار مهمی در معاملات برخط (آنلاین) ایفا میکند. مردم اغلب بر سر اینکه آیا میتوانند به کسی که آن سوی دنیا قرار دارد اعتماد کنند، همواره دست به گریبان بوده اند. وقتی آنها پول را پرداخت میکنند، تنها می توانند امیدوار باشند که فروشنده کالای مورد نظر را به ایشان تحویل دهد.

راهکارهای اسکرو دیجیتال در معاملات اقتصادی، از منافع دو طرف معامله حفاظت میکند. اسکرو یک مفهوم حقوقی ست که ابزاری اقتصادی را توصیف میکند که به واسطه آن پول اسکرو و یا دارایی ویژه ای توسط ناظر بی طرف سوم نگهداری میشود. این دارایی ویژه یا پول اسکرو به واسطه اختیاراتی که دو طرف معامله به نفر سوم تفویض میکنند، در اختیار او قرار می گیرد تا به عنوان ناظر، به فرایند تکمیل عادلانه معامله نظارت داشته باشد. حساب اسکرو(مولتی سیگ والت) توسط ناظر بی طرف سوم نگهداری می شود تا اطمینان حاصل شود طرفین معامله به تعهدات مالی خود پایبند هستند.

با استفاده از راهکارهای اسکرو دیجیتال، پول و یا دارایی ها توسط شخص سوم نگهداری میشود تا طرفین معامله تعهدات خود را تکمیل کرده و شرایط قید شده در قرارداد هوشمند را برآورده کنند. دارایی یا پول نگهداری شده به محض اینکه معامله صورت پذیرد، به طرف قرارداد پرداخت میشود.

امتیازهای استفاده از راهکارهای اسکرو

معاملات آنلاین (برخط) میتوانند از راهکارهایی که اسکرو دیجیتال ارائه می دهد استفاده های بسیاری کنند. ایجاد محیط ایمن و تجربه ای منحصر بفرد برای خریداران و کسب اعتماد دو طرف معامله از طریق تضمین امنیت بالای معاملات، تنها بخشی از امتیازهای استفاده از راهکارهای اسکرو می باشد. راهکارهای اسکرو این توانایی را دارند تا با ایجاد محیط امن معاملاتی، اعتماد طرفین معامله را جلب کنند.

 

امتیازهای استفاده از راهکارهای اسکرو

 

راهکارهای اسکرو دیجیتال به خریداران این اطمینان را می دهد که هزینه پرداختی ایشان در محیطی امن قرار خواهد گرفت و به محض برآورده کردن تعهدات معاملاتی، کالای ایشان تحویل داده خواهد شد. اسکرو دیجیتال با حذف هزارتوهای حقوقی، امنیت معاملات را تضمین کرده و در نهایت به جلب خاطر و اطمینان خریداران و فروشندگان منتهی میشود. 

ناظران اسکرو

ناظر اسکرو یک شخصیت حقوقی و طرف سوم معامله است که مورد قبول هر دو طرف معامله قرار دارد تا به فرایند معامله نظارت کند. ناظران اسکرو تلاش میکنند دارایی ها و موارد مالی هر دو طرف معامله را با حصول امنیت و ایمنی کامل نزد خود نگه دارند تا زمانی که تمام شرایط قید شده در قرارداد برآورده شود. داشتن یک ناظر اسکرو کمک بسیار زیادی میکند تا بهترین نتیجه برای طرفین معامله در نهایت رقم بخورد. 

 

کونوس اسکرو در قرار دادهای هوشمند

 

ناظران اسکرو وظایفی دارند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • به عنوان شخصیت حقوقی و بی طرف، بین طرفین معامله عمل کند. آنها باید در فرایند معامله بی طرفی و عدالت را بدور از ملاحظات شخصی رعایت کنند.  
  • حصول اطمینان از اینکه تمامی تعهدات قید شده در متن قرارداد انجام میشود.
  • درخواست گواهی از فروشنده در مورد قرارداد.
  • درخواست گواهی از خریدار در مورد تعهداتی که باید به آنها پایبند باشد.
  • جمع آوری مدارک مربوط به برآورده شدن تعهدات طرفین در حین معامله.

ناظران کونوس اسکرو

از آنجایی که معاملات صورت گرفته در زمینه رمزارزها غیر قابل بازگشت هستند، خطرات ناشی از این معاملات نیز افزایش پیدا میکند. پلتفرم کونوس با استفاده از ناظران تخصصی خود، مانع از وقوع هرگونه طرح ها و برنامه های کلاه برداری میشود. پلتفرم کونوس اطمینان می دهد که پرداختی ها تنها در صورتی انجام خواهد شد که هر دو طرف معامله به تعهدات خود عمل کرده و از معامله نیز رضایت خاطر داشته باشند.

پلتفرم کونوس نقش مهمی به عنوان واسط سوم ایفا میکند و متعاقباً اطمینان حاصل میکند که خریداران و فروشندگان به حقوق خود در فرایند معامله دست پیدا کنند. تمامی رمزارزهای کونوس با نظارت دقیق ناظران کونوس اسکرو قابل معامله هستند.

ناظران کونوس اسکرو شخصیت های حقوقی برجسته ای هستند که مسئولیت ایجاد هماهنگی بین طرفین معامله را بر عهده دارند. ناظران کونوس به صورت ویژه اختیارات حقوقی دارند تا به تکمیل فرایند معامله نظارت کنند.

با تلاش های صادقانه، ناظران کونوس بر آن هستند تا شما را در مسیر حقوقی صحیح قرار دهند. ناظران کونوس اسکرو با تخصص حقوقی ویژه و احاطه کامل بر حقوق جزای بین الملل، بهترین تجربه ها را برای شما به ارمغان خواهند آورد. نظارت بر موارد حقوقی بین المللی، تجربه گسترده ای برای ناظران به همراه داشته است که یقیناً شما را در مسیر کسب اعتماد و اطمینان از معامله های خود، یاری خواهند رساند. 

با بهره گرفتن از راهکارهای اسکرو، پلتفرم کونوس تلاش میکند محیطی امن برای خریداران و فروشندگان فراهم سازد تا در زمینه های اقتصادی مشغول فعالیت شوند. ناظران اسکرو پلتفرم کونوس با بهره وری از دانش عمیق حقوقی و احاطه کامل بر تکنولوژی های روز دنیا، این توانایی را دارند تا با ارائه راهکارهای اسکرو، حقوق اساسی طرفین معامله را تضمین کند.

منبع: counos.io

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی