نسخه جدید کیف پول الکترونیک کونوس 1.9.2

637
نسخه جدید کیف پول

نسخه جدید کیف پول الکترونیک کونوس منتشر شد. نسخه جدید کیف پول الکترونیک کونوس 1.9.2 همراه با رفع برخی باگ ها و همچنین یک تغییر هیجان انگیز در مقایسه با نسخه های قبلی خواهد بود. تغییرات نسخه جدید را به طور کامل بررسی خواهیم کرد.

در گذشته ویژگی های فوق العاده ای به این کیف پول اضافه شده است. به عنوان مثال، در صفحه اصلی کیف پول می توانید گزینه ای ببینید به نام Exchanges. در این بخش می توانید لیست تمامی صرافی هایی که از رمزارزهای کونوس پشتیبانی می کنند را مشاهده کنید. در بین این صرافی ها، بهترین صرافی که ما به شما پیشنهاد می کنیم صرافی غیرمتمرکز کونوس (کونوس دکس) می باشد. با استفاده از کونوس دکس می توانید رمزارز را با رمزارز و رمزارز را با پول فیات بدون دخالت میانجی تبادل کنید.

 

کیف پول نسخه جدید کونوس

 

ویژگی دیگری که به کیف پول اضافه شده Promotion می باشد. این گزینه نیز در صفحه اصلی کیف پول موجود می باشد و در این بخش می توانید وضعیت پروموشن خود را مشاهده کرده و اقدامات لازم برای دریافت هدیه خود را انجام دهید. همچنین گزینه های دیگری نیز در این بخش وجود دارند که با کمک آنها می توانید کونوس پلتفرم را در شبکه های اجتماعی دنبال کرده تا هدیه بیشتری دریافت کنید. گزینه جدید دیگر که به کیف پول پیشتر اضافه شده است Messages می باشد. در این بخش از کیف پول می توانید دو نوع پیام را مشاهده کنید؛ نخست پیام هایی که از طرف پلتفرم کونوس صرفا برای شما ارسال شده اند و سپس پیام هایی که توسط این پلتفرم به صورت عمومی برای تمامی کاربران ارسال شده است. همچنین گزینه دیگر این کیف پول Blog می باشد. این گزینه نیز در صفحه اصلی کیف پول الکترونیک کونوس دیده می شود. در این بخش شما می توانید مقالات مختلف منتشر شده توسط پلتفرم کونوس از جمله مقالات آموزشی را مشاهده کنید و همچنین در مورد آخرین اخبار مربوط به محصولات و خدمات این پلتفرم با خبر شوید. می توانید با نصب نسخه جدید کیف پول الکترونیک کونوس 1.9.2 از تمامی این ویژگی ها و همچنین ویژگی های جدیدتر لذت ببرید.

همچنین با نصب کیف پول الکترونیک کونوس می توانید بخشی از قرعه کشی هیجان انگیز پلتفرم کونوس باشید. هر شش ماه یک بار یک قرعه کشی 10،000 دلاری و هر سه سال یک بار یک قرعه کشی 100،000 دلاری وجود دارد. برندگان قرعه کشی کونوس پلتفرم جایزه خود را در قالب کونوس کوین دریافت می کنند. و البته بهترین کیف پول برای این رمزارز کیف پول الکترونیک کونوس می باشد. بهتر است سریعتر دست به کار شوید چرا که اولین برنده قرعه کشی 10،000 دلاری کونوس در روز 20 مارس 2020 اعلام شد و آدرس کونوس کوین برنده در سایت کونوس قرار گرفت. هنگامی که کیف پول الکترونیک کونوس را نصب کنید شانس برنده شدن در این قرعه کشی ها را خواهید داشت.

کیف پول الکترونیک کونوس 1.9.2

نسخه جدید کیف پول الکترونیک کونوس شامل رفع برخی باگ ها خواهد بود تا تجربه ای دلچسب تر و سریعتر از یک کیف پول الکترونیک را به کاربر ارائه کند. اما هیجان انگیزترین تغییر این نسخه اضافه شدن یک رمزارز جدید می باشد.

 

نسخه جدید کونوس والت

 

کیف پول الکترونیک کونوس 1.9.2 شامل رمزارز (استیبل کوین) تتر خواهد بود. تتر رمزارزی است که توسط دلار آمریکا پشتیبانی می شود و به همین دلیل هر تتر معادل با یک دلار آمریکا می باشد. همین ویژگی است که باعث شده بسیاری از سرمایه گذاران به جای دلار آمریکا از این رمزارز برای انجام انتقالات مالی خود در سطح جهان استفاده کنند. و حالا می توانید با استفاده از کیف پول الکترونیک کونوس به ارسال، دریافت و نگهداری تتر بپردازید.

دانلود کیف پول الکترونیک کونوس 1.9.2

کلیک کنید!

 

برای ارسال تتر از کیف پول کونوس باید موجودی اتریوم داشته باشید. به این دلیل که تتر پشتیبانی شده توسط کیف پول الکترونیک کونوس بر اساس شبکه بلاکچین اتریوم می باشد و به همین دلیل به آن eUSDT یا اتریوم تتر گفته می شود. شبکه بلاکچین اتریوم در میان پیشرفته ترین شبکه های بلاکچین در دنیا می باشد. بر اساس گزارشات، شبکه اتریوم در حال حاضر بیش از 9 میلیارد دلار استیبل کوین را مدیریت می کند در میان این ها تتر استیبل کوین برتر اتریوم می باشد. به همین دلیل هنگامی که می خواهید از کیف پول خود به کیف پول دیگری تتر ارسال کنید، کارمزد تراکنش از موجودی اتریوم شما کسر خواهد شد.

بنابراین در نسخه جدید کیف پول الکترونیک کونوس 1.9.2 تجربه ای راحت تر و سریعتر را با یک کیف پول الکترونیک خواهید داشت و همچنین قادر خواهید بود رمزارز تتر (eUSDT) را ارسال، دریافت و نگهداری کنید.

اخبار رمزارز و بلاکچین | سکه نیوز

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی