۲۷/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | شنبه

|

|
| ۲۷/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | شنبه

کیف پول آنلاین کونوس چیست ؟

کیف پول آنلاین کونوس، یا The Counos Web Wallet ، توسط شرکت سوئیسی کونوس پلتفرم ارائه شده است. با استفاده از کونوس وب والت، کاربران قادر خواهند بود برای رمزارزهای خود در هر زمان کیف پول ایجاد کرده و اقدام به ارسال، دریافت، و یا ذخیره سازی آنها کنند.

در حقیقت کونوس پلتفرم کیف پول های متنوعی را ارائه کرده است. از جمله آنها می توان به کیف پول موبایل، کیف پول کاغذی، کیف پول آنلاین (وب والت) و غیره اشاره کرد. می توانید تمامی این کیف پول های مختلف را در صفحه Counos Wallets  مشاهده کنید. سپس می توانید با توجه به نیازهای خود، بهترین نوع کیف پول رمزارزی را انتخاب نمایید. در این مقاله می خواهیم نگاهیی عمیق تر به کونوس وب والت داشته باشیم.

کونوس وب والت کاملا غیرمتمرکز می باشد، به این معنی که تمام کلید های شخصی (private key) ایجاد شده تنها توسط خود کاربران ذخیره و نگهداری خواهند شد. هیچ اطلاعاتی در هیچ سروری ذخیره نخواهد شد و این مسئله کونوس وب والت را به بهترین گزینه برای کسانی بدل کرده که حریم شخصی و امنیت برایشان اهمیت دوچندان دارد.

رمزارزهایی که توسط کونوس وب والت پشتیبانی می شوند از این قرار هستند: کونوس کوین (CCA)، کونوس ایکس (CCXX)، بیت کوین (BTC)، لایت کوین (LTC)، و دش.

کونوس ایکس رمزارزی ارائه شده توسط شرکت کونوس پلتفرم می باشد. این رمزارز نخستین سکه بانک پذیر در دنیا می باشد، به این معنی که می توانید کونوس ایکس را مستقیما از بانک و یا کارگزار خود با استفاده از شماره ISIN سوئیس خریداری کنید.

کونوس کوین یکی دیگر از رمزارزهای ارائه شده توسط این شرکت سوئیسی می باشد که در یک شبکه کاملا مستقل فعالیت می کند. هدف و رسالت کونوس کوین ارائه بالاترین استانداردهای ایمنی، امنیت و اطمینان برای تراکنش‌ها و پرداخت ها در سراسر دنیا می باشد.

می توانید با استفاده از کونوس وب والت هر دوی این مرزارزها را ارسال، دریافت و ذخیره کنید. برای استفاده از این کیف پول، به صفحه کونوس وب والت (The Counos Web Wallet) مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران چگونه رقم خورد؟

شاید به جرات بتوان بزرگترین تخلف تاریخ بورس ایران را ماجرایی شرکت کنتورسازی با نماد آکنتور دانست. به گزارش سکه نیوز، شرکت کنتورسازی ایران در...

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید