چهارشنبه 16 آذر 1401

یک دقیقه با اخبار کریپتو – 30 فروردین

  • پویان قمری، موسس پلتفرم سوئیسی کونوس، در پاسخ به ایلان ماسک گفته که کونوس می تواند به کمک ارز کونوس بیت (Counos Bit) اقدام به ایجاد یک شبکه پیام رسانی غیرمتمرکز کند و برای ایجاد یک شبکه پیام رسانی حقیقتا غیرمتمرکز اعلام آمادگی کرده است.

 

  • صرافی لندنی EXMO قصد دارد کاربران خود را در روسیه، بلاروس، و قزاقستان به دلیل تهاجم روسیه به اوکراین واگذار کند. “کوین دسک”

 

  • قانونگذاران روسی قصد دارند جرائم جدیدی را علیه والت های ناشناس و افرادی که حاضر نیستند کلید این والت ها را در اختیار دولت قرار دهند وضع کنند. “کوین تلگراف”

 

  • افرادی که در ایران با استفاده از برق سراسری در کشور اقدام به استخراج رمزارزها کنند می توانند به زندان بروند. “کوین تلگراف”

 

  • گیت هاب حساب کاربری چندین برنامه نویس روسی را که در ارتباط با شرکت های تحریم شده توسط وزارت دارایی آمریکا بوده اند مسدود ساخته است. “کوین تلگراف”

 

  • شرکت کره ای هیوندای با همکاری Meta Kongz NFT قصد ایجاد یک کلکسیون محدود 30 تایی NFT دارد که در ماه مه 2022 عرضه خواهند شد. “کوین تلگراف”

 

  • دولت ایران می خواهد اقدامات سختگیرانه تری در قبال استخراج غیرقانونی رمزارزها اتخاذ کند. “یو تودی”

 

  • مرورگر اپرا نسخه بتا مرورگر وب 3 خود را به همراه والت داخلی برای دستگاه های iOS منتشر کرده است. “کوین تلگراف”

 

  • افزایش فعالیت وال ها، ارز شیبا را بدل به پرکاربردترین قرارداد هوشمند در بین 2000 والت بزرگ اتریوم کرده است. “یو تودی”

 

  • وزارت دارایی آمریکا گروه هکری کره شمالی Lazarus را مسئول سرقت بیش از 600 میلیون دلار از پلتفرم Axie Infinity می داند. “بلومبرگ کریپتو”

 

بیشتر بخوانید

مقابله با تورم افسارگسیخته با سیستم بانکی بر محور طلا

  جهان امروز با مشکلات مالی زیادی روبروست. به طوری که علیرغم تمام مشکلات متنوعی که در سراسر جهان و در جوامع مختلف وجود دارند،...

تمرکز قدرت در بازار رمزارزها و تاثیر بر قیمت‌ها

اگر به ابتدای مسیر رمزارزها که بیش از یک دهه از آغازشان گذشته است نگاه کنیم، عدم تمرکز قدرت یا همان غیرمتمرکز (decentralized) بودن...

ایلان ماسک تحت بررسی قانونی دولت فدرال آمریکا

  هم اکنون 51 درصد از گره های شبکه اتریوم مطابق با استانداردهای OFAC هستند، مطلبی که نگرانی هایی در رابطه با سانسور را...

توسعه وب 3 در خاورمیانه توسط بایننس

  مدیر مالی پلتفرم OpenSea پس از 10 ماه این شرکت را ترک کرده است.   مجموعه رستوران های زنجیره ای مکدونالد اعلام کرده است...

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مطالب مرتبط

مقابله با تورم افسارگسیخته با سیستم بانکی بر محور طلا

  جهان امروز با مشکلات مالی زیادی روبروست. به طوری که علیرغم تمام مشکلات متنوعی که در سراسر جهان و در جوامع مختلف وجود دارند،...

مطالب داغ هفته