خرید از آمازون با اتر توسط دو استارتاپ

318
دو استارتاپ با هدف فراهم کردن امکان خرید از آمازون با اتر همکاری می‌کنند

دو استارتاپ متمرکز بر بلاک چین، قصد دارند با همکاری یکدیگر، بستری را فراهم کنند که کاربران بتوانند از طریق آن با پرداخت اتر ، از آمازون خرید کنند.

شرکت پرداخت رمزارز CLIC Technology در بیانیه‌ای اعلام کرده که قراردادی را با شرکت زیرساخت بلاک چین Opporty امضا کرده، تا دو طرف بتوانند افزونه‌ای برای مرورگرها ایجاد کنند که به کاربران آمازون اجازه می‌دهد با پرداخت اتر (ETH) از این وب سایت خرید کنند. این در حالی است که طبق آخرین اخبار بلاک چین خود آمازون رمزارز قبول نمی‌کند.

برای رسیدن به این هدف، از فناوری پلاسما کش (Plasma Cash) استفاده خواهد شد که ویتالیک بوترین، هم‌بنیان‌گذار اتریوم، چند ماه پیش از آن رونمایی کرده بود. نحوه پیاده‌سازی این مفهوم توسط Oppoty، شباهت‌هایی به شبکه لایتنینگ بیت کوین دارد و طبق ادعای CLIC، «اقتصاد رمزارز را یک گام به جلوتر خواهد برد». پلاسما کش، سرعت انجام تراکنش‌ها را به طور چشم‌گیری افزایش خواهد داد

رومان باند، مدیر عامل CLIC Technology گفته است:

«کنار هم آوردن رمزارز و تجارت الکترونیکی، به نوعی ادغام دو مورد از بزرگ‌ترین صنایع آینده است. بسیار خوشحالیم که با Oppoty برای انجام این پروژه همکاری می‌کنیم و می‌خواهیم پروژه‌های بلندپروازانه دیگری نیز با این شرکت اجرا کنیم.»

این دو شرکت در آینده محصولات دیگری برای دیگر رمزارزها نیز خواهند ساخت و در حال بررسی سایر استانداردهای اتریوم از جمله ERC-721 هستند.

شرکت CLIC Technology در حال توسعه یک پلتفرم پرداخت رمزارز به نام CLICPay است که اکنون در مرحله آزمایشی خود قرار دارد.

منبع : coindesk

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی