اتریوم از هکرهای کلاه سفید برای افشای آسیب پذیری های امنیتی شبکه اتریوم ۲.۰ دعوت می کند

131
آسیب پذیری های امنیتی شبکه اتریوم

پروتکل شبکه اتریوم ۲.۰ به زودی راه اندازی می شود و در همین راستا این شرکت از هکرهای کلاه سفید برای افشای آسیب پذیری های امنیتی شبکه اتریوم ۲.۰ دعوت کرده است.

هکرهای کلاه سفید به گروهی از هکرها گفته می شود که کارهای مفید انجام می دهند. این هکرها به سیستم های امنیتی یک شبکه رخنه می کنند اما نیت بدی ندارند. این هکرها آسیب پذیری سیستم امنیتی یک شبکه را شناسایی می کنند.

در شبکه های امنیتی هدف اصلی حملات سایبری سرقت اطلاعات و انجام فعالیت های خرابکارانه است. در این حملات، هکرها با استفاده از بدافزارها و باج افزارها به سیستم های امنیتی رخنه می کنند.

شبکه اتریوم امیدوار است با دعوت هکرهای کلاه سفید، آسیب پذیری های امنیتی شبکه اتریوم ۲.۰ را به خوبی شناسایی کند. 

هکرها موظف هستند ۱۰۲ دقیقه فرایند قطعیت (finality) بلاک چین را متوقف کنند. در فضای بلاک چین قطعیت به این معناست که تمامی بلوک هایی که اصولی ساخته شده اند، پس از ثبت در بلاک چین قابل ابطال نیستد.

به عبارتی قطعیت از برگشت پذیری تراکنش های مالی جلوگیری می کند. هکرهایی که موفق به این کار شوند ۵۰۰۰ هزار دلار پاداش دریافت می کنند.

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم در مصاحبه اخیر خود عنوان کرد به دلیل ظرفیت داده بسیار گسترده، پروژه اتریوم ۲.۰ کماکان در حال توسعه است. او گفت پروتکل جدید اتریوم مستلزماً ظرفیت معاملاتی این شبکه را افزایش نخواهد داد.

پروتکل اتریوم ۲.۰ بر اساس الگوریتم اثبات سهام طراحی شده است. این الگوریتم به کاربران و سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا بخشی از سرمایه رمزارز خود را در ازای دریافت کارمزد شبکه، در بستر بلاک چین سپرده گذاری کنند.

استکینگ رمزارز کونوس

سیستم سپرده گذاری (استکینگ رمزارز) شبکه کونوس

یکی از پلتفرم های موفق در زمینه استکینگ رمزارز، پلتفرم کونوس است. این پلتفرم جامع با ایجاد یک فضای امن معاملاتی این امکان را برای سرمایه گذاران فراهم کرده است تا دارایی رمزارز خود را در بستر بلاک چین شبکه کونوس نگهداری کنند.

بیشتر بخوانید:

کونوس پلتفرم – پاسخگوی تمام نیازهای مالی آنلاین شما

پلتفرم کونوس یک شبکه جامع خدمات رمزارز است که به دلیل برخورداری از پشتوانه مالی قدرتمند و تیم حقوقی خبره در مسائل جزای بین الملل در سالیان اخیر توانسته است اعتماد سرمایه گذاران را از سراسر جهان جلب کند.

پلتفرم کونوس با ایجاد سیستم استکینگ رمزارز، این امکان را برای سرمایه گذاران خود فراهم ساخته است تا بخشی از سرمایه رمزارز خود را در بستر بلاک چین کونوس سپرده گذاری کنند و از کارمزدهای شبکه نیز بهره مند شوند. سرمایه گذاران در ازای سپرده گذاری سکه کونوس یو ۳.۹ درصد و سکه کونوس ایکس ۵ درصد سود سالانه از شبکه بلاک چین کونوس دریافت خواهند کرد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی