ارزش کل دارایی های قفل شده در نظام اقتصاد غیر متمرکز به بیش از ۴ میلیارد دلار رسیده است

194
ارزش کل دارایی های قفل شده در نظام اقتصاد غیر متمرکز

طبق گزارش مراجع پژوهشی، ارزش کل دارایی های قفل شده در نظام اقتصاد غیر متمرکز به ۴ میلیارد دلار رسیده است. نظام اقتصاد غیر متمرکز یا دیفای به بازارهایی گفته می شود که از تکنولوژی بلاک چین، دارایی های دیجیتال، و قرارداد هوشمند در خدمات مالی خود استفاده می کنند.

پژوهش های آماری نشان می دهد ۱۰ بازار بزرگ اقتصاد غیر متمرکز جهان در بستر شبکه بلاک چین اتریوم فعالیت می کنند. هم اکنون میکردائو (MakerDao) با در اختیار داشتن ۳۰ درصد بازار اقتصاد غیر متمرکز جهان، بزرگترین شبکه غیر متمرکز جهان را در اختیار دارد.

دیگر داده های آماری نشان می دهد ارزش کل دارایی های قفل شده بازارهای اقتصاد غیر متمرکز تنها ۱.۵ درصد کل ارزش بازار رمزارزها است. ارزش دارایی بازار رمزارزها در سطح بین المللی بیش از ۳۳۵ میلیارد دلار است.

کونوس ایکس

ارزش بازار رمزارز کونوس ایکس

کونوس ایکس (CCXX) نخستین سکه (رمزارز) قابل قبول بانک یا بانک پذیر می باشد که قیمت خرید و فروش آن پایدار است.

این مسئله پرداخت ها را برای خرده فروشان و مشتری ها بسیار جذاب کرده است؛ چرا که می توان برای یک محصول قیمت ثابت و نامتغیر تعریف کرد.

بنا به آمار سایت معتبر کوین مارکت کپ ارزش کل بازار رمزارز کونوس ایکس ۳۵۶ میلیون دلار است.

دیگر مزیت کونوس ایکس استفاده شبکه بلاک چین این سکه از الگوریتم اثبات سهام می باشد. اگر بیش از یک سال سکه های CCXX را نگهداری کنید، ۵ درصد سود دریافت خواهید کرد. اگر بیش از شش ماه سکه های کونوس ایکس را نگهداری کنید، ارزش سکه های شما ۲ درصد افزایش پیدا خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی