قیمت بیت کوین از مرز ۹۰۰۰ دلار فراتر رفت

365
مشهورترین رمزارز ، بیت کوین

امروز صبح و در پایان هفته کاری میلادی، قیمت بیت کوین از ۹۲۰۰ دلار عبور کرد که رشد چشم‌گیری نسبت به روزهای گذشته است.

بازار بیت کوین و سایر رمزارزها طی چند ماه گذشته روندی صعودی داشته و فشار خرید آن به شدت بالا رفته است. همین موضوع باعث شده که بازار از شرایط نزولی سال ۲۰۱۸ فاصله زیادی بگیرد.

اکنون تحلیل‌گران بیت کوین معتقدند که قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند تا پایان جولای، مرز ۱۲ هزار دلار را نیز رد کند.

افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین به ۹۲۰۰ دلار

طبق آخرین اخبار بلاک چین در حال حاضر قیمت بیت کوین با تقریبا ۹ درصد رشد، به بیش از  ۹۲۰۰ دلار رسیده است که نسبت به کمترین قیمت آن در روزهای گذشته، رشد بسیار چشم‌گیری به حساب می‌آید.

فشار برای خرید بیت کوین طی هفته گذشته بسیار بالا رفته و همین امر باعث شده که بیت کوین از ۷۶۰۰ دلار به قیمت کنونی خود برسد.

این تغییر، حاکی از صعودی شدن بازار (بازار گاوی) است که در نهایت می‌تواند باعث به وجود آمدن دور جدید رشد نمایی قیمت بیت کوین شود و این احتمال وجود دارد که رکوردهای قبلی بازار شکسته شوند.

یکی از تحلیل‌گران محبوب دنیای کریپتو که با نام کاربری Flood در توییتر فعالیت می‌کند و بیش از ۷۰ هزار نفر فالوور دارد، می‌گوید پس از شکسته شدن مرز ۸۰۰۰ دلار، شاهد جهش بزرگی در قیمت‌ها خواهیم بود.

()
۰%
$ ۰.۰۰۰۰۰۰
$ ۰.۰۰۰۰۰۰
⇣ ۰.۰۰۰۰۰۰
۲۹ Oct
⇡ ۰.۰۰۰۰۰۰

بیت کوین ۱۲ هزار دلاری

Flood تنها فردی نیست که معتقد است بازار صعودی خواهد ماند. دیگر تحلیل‌گرهای برجسته نیز معتقدند که بیت کوین حتی می‌تواند شتاب بیشتری بگیرد.

تحلیل‌گر دیگری با نام کاربری Red به تازگی ادعا کرده که شرایط کنونی بازار، شباهت زیادی با شرایط آن در آوریل ۲۰۱۸ دارد و احتمالا شاهد بالاتر رفتن قیمت تا مرز ۱۲ هزار دلار در هفته‌های آتی خواهیم بود.

با ادامه یافتن روند صعودی بازار بیت کوین، دور از انتظار نیست که قبل از پایان یافتن ماه ژوئن، شاهد پنج رقمی شدن قیمت بیت کوین باشیم. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، می‌توان منتظر افزایش‌های بعدی قیمت نیز بود.

منبع : newsbtc

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی