ویدیو مبتنی بر اتریوم توسط استارتاپ استریم سرمایه ۸ میلیون دلاری جذب کرد

286
ویدیو مبتنی بر اتریوم توسط استارتاپ استریم سرمایه ۸ میلیون دلاری جذب کرد

استارتاپ Livepeer که پلتفرمی برای ویدیو استریمینگ روی بستر توزیع شده اتریوم است، اعلام کرده است با تولید ویدیو مبتنی بر اتریوم توانسته 8 میلیون دلار سرمایه برای راند A خود جذب کند.

طبق اطلاعیه که این استارتاپ روی پلتفرم مدیوم منتشر کرده است، از این منابع برای توسعه بیشتر پروتکل، شبکه، نرم‌افزارها و اکوسیستم Livepeer و جذب کاربران بیشتر استفاده خواهد کرد. این دور سرمایه‌گذاری را شرکت Northzone رهبری کرد که یکی از اولین سرمایه‌گذاران Spotify هم بوده است که دلیل آن نیز ویدیو مبتنی بر اتریوم بوده است.

از جمله دیگر سرمایه‌گذارهای این دور می‌توان به Digital Currency Group، Libertus، Collaborative Fund، Notation Capital، Compound، North Island، Coinfund، Haivision و StakeZero اشاره کرد. علاوه بر آن، David Mendels، مدیر عامل سابق پلتفرم ویدیویی Brightcove نیز به عنوان مشاور به این پروژه پیوسته است.

Livepeer همچنین مدعی است که به خاطر استفاده از زیرساخت اتریوم، امنیت بسیار بالایی دارد زیرا تا کنون هزاران کاربر در افزایش امنیت این شبکه نقش داشته‌اند.

طبق گزارش کوین تلگراف در اوایل ماه میلادی، استارتاپ BanQu نیز توانسته سرمایه جدیدی برای سری A خود جذب کند که شرکت Anheuser Beush مدیریت آن را انجام داده است.

در اواخر ماه می نیز اعلام شد که استارتاپ توکن‌سازی Standard Tokenization Protocol توانسته 7 میلیون دلار سرمایه جذب کند.

منبع : cointelegraph

نظر بگذارید

Please enter your comment!
نام و نام خانوادگی