چهارشنبه 2 فروردین 1402

تشخیص رمزارزهای لیست سیاه و غیرقانونی

برای اینکه بفهمید یک ارز دیجیتال به اصطلاح در لیست سیاه قرار دارد و غیرقانونی است، می توانید از ابزارها و منابع نرم افزاری مختلفی استفاده کنید، از جمله:

Crypto Screener یک ابزار تجزیه و تحلیل مالی و غربالگری برای ارزهای دیجیتال است که داده ها و تجزیه و تحلیل در زمان واقعی را در مورد ارزهای دیجیتال مختلف، از جمله ارزهایی که ممکن است در لیست سیاه در نظر گرفته شوند، ارائه می دهد.

Chainalysis یک شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین است که نرم‌افزاری را برای ردیابی و شناسایی فعالیت‌های غیرقانونی در بلاک چین، از جمله مواردی که شامل ارزهای دیجیتالی که در لیست سیاه هستند، ارائه می‌کند.

CipherTrace یک شرکت امنیتی و انطباق با بلاک چین است که نرم‌افزاری را برای شناسایی و ردیابی ارزهای دیجیتالی که ممکن است در فعالیت‌های غیرقانونی دخیل باشند، از جمله آن‌هایی که در لیست سیاه هستند، ارائه می‌دهد.

Elliptic یک شرکت اطلاعاتی بلاک چین است که نرم‌افزاری را برای ردیابی و شناسایی فعالیت‌های غیرقانونی روی بلاک چین، از جمله مواردی که شامل ارزهای دیجیتالی که در لیست سیاه هستند، ارائه می‌کند.

Coinfirm نیز همانند پلتفرم های بالا یک شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین است که نرم‌افزاری را برای ردیابی و شناسایی ارزهای دیجیتالی ارائه می‌دهد.

اینها تنها چند نمونه از ابزارها و منابع نرم افزاری فراوان موجود برای شناسایی ارزهای دیجیتال در لیست سیاه هستند. هنگام انتخاب یک ابزار، مهم است که عواملی مانند دقت و قابلیت اطمینان داده ها، سطح تخصص فنی مورد نیاز برای استفاده از نرم افزار و هزینه راه حل را در نظر بگیرید. علاوه بر این، همیشه توصیه می‌شود قبل از سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتال، بدون در نظر گرفتن «کثیف بودن» یا در لیست سیاه بودن، تحقیق و بررسی کامل انجام دهید.

 

این مقاله به کمک هوش مصنوعی (AI) نوشته شده است.

بیشتر بخوانید

تهدید رایانش کوانتومی برای بیت کوین

بیت کوین، اولین ارز دیجیتال غیرمتمرکز جهان، از زمان آغاز به کار خود در سال 2009، سیستم مالی سنتی را مختل کرده است. با...

بررسی تمرکز قدرت در بزرگترین رمزارز بازار: بیت کوین

بیت‌کوین، محبوب‌ترین رمزارز جهان، برای تبدیل شدن به یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز ایجاد شد که مستقل از هر مرجع مرکزی عمل می‌کند. با این...

کلاهبرداری از طریق تعویض سیم کارت و راه های مقابله با آن

در سال های اخیر، کلاهبرداری تعویض یا جابجایی سیم کارت به عنوان یک تهدید بزرگ برای امنیت شخصی و مالی بدل شده است. این...

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مطالب مرتبط

چند نکته مهم برای میلیونر شدن

توجه به این نکته مهم است که میلیونر شدن در یک دوره کوتاه برای اکثر افراد بسیار بعید است. ساخت ثروت به زمان، تلاش...

مطالب داغ هفته