پنج‌شنبه 6 مهر 1402

تشخیص رمزارزهای لیست سیاه و غیرقانونی

برای اینکه بفهمید یک ارز دیجیتال به اصطلاح در لیست سیاه قرار دارد و غیرقانونی است، می توانید از ابزارها و منابع نرم افزاری مختلفی استفاده کنید، از جمله:

Crypto Screener یک ابزار تجزیه و تحلیل مالی و غربالگری برای ارزهای دیجیتال است که داده ها و تجزیه و تحلیل در زمان واقعی را در مورد ارزهای دیجیتال مختلف، از جمله ارزهایی که ممکن است در لیست سیاه در نظر گرفته شوند، ارائه می دهد.

Chainalysis یک شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین است که نرم‌افزاری را برای ردیابی و شناسایی فعالیت‌های غیرقانونی در بلاک چین، از جمله مواردی که شامل ارزهای دیجیتالی که در لیست سیاه هستند، ارائه می‌کند.

CipherTrace یک شرکت امنیتی و انطباق با بلاک چین است که نرم‌افزاری را برای شناسایی و ردیابی ارزهای دیجیتالی که ممکن است در فعالیت‌های غیرقانونی دخیل باشند، از جمله آن‌هایی که در لیست سیاه هستند، ارائه می‌دهد.

Elliptic یک شرکت اطلاعاتی بلاک چین است که نرم‌افزاری را برای ردیابی و شناسایی فعالیت‌های غیرقانونی روی بلاک چین، از جمله مواردی که شامل ارزهای دیجیتالی که در لیست سیاه هستند، ارائه می‌کند.

Coinfirm نیز همانند پلتفرم های بالا یک شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین است که نرم‌افزاری را برای ردیابی و شناسایی ارزهای دیجیتالی ارائه می‌دهد.

اینها تنها چند نمونه از ابزارها و منابع نرم افزاری فراوان موجود برای شناسایی ارزهای دیجیتال در لیست سیاه هستند. هنگام انتخاب یک ابزار، مهم است که عواملی مانند دقت و قابلیت اطمینان داده ها، سطح تخصص فنی مورد نیاز برای استفاده از نرم افزار و هزینه راه حل را در نظر بگیرید. علاوه بر این، همیشه توصیه می‌شود قبل از سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتال، بدون در نظر گرفتن «کثیف بودن» یا در لیست سیاه بودن، تحقیق و بررسی کامل انجام دهید.

 

این مقاله به کمک هوش مصنوعی (AI) نوشته شده است.

بیشتر بخوانید

مرز باریک میان روح انسان و علم رباتیک

با شروع قرن بیست و یکم و ادامه تکامل فناوری، بشریت خود را در عصر جدیدی می‌بیند. دورانی که در آن خطوط بین طبیعت...

تغییر چشم انداز بین المللی: نیاز به همدلی و یکپارچگی

در پی انحلال اتحاد جماهیر شوروی، جهان دستخوش تغییرات قابل توجهی شده است. ایالات متحده با ادعای تسلط مالی خود، به عنوان قدرت اصلی...

جایگزینی سیستم سوئیفت با سیستم های بلاکچینی توکن محور

چشم‌انداز مالی جهانی در چند سال گذشته شاهد تحولات عمیقی بوده است که عمدتاً ناشی از نوآوری‌های دیجیتال بوده. یکی از حوزه‌های در شرف...

بررسی سیستم آموزشی برتر کشور سوئیس

سیستم آموزشی استثنایی سوئیس نیروی محرکه قدرت اقتصادی و روحیه نوآورانه این کشور است. مدل سیستم آموزشی سوئیسی با ارائه یک رویکرد منعطف، متنوع...

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مطالب مرتبط

تسلط بر هنر جذب سرمایه برای پروژه های استارت‌آپ

"تسلط بر هنر جذب سرمایه برای پروژه های استارت‌آپ" راهنمای جامعی است که توصیه های ارزشمندی را به کارآفرینانی که به دنبال سرمایه گذاری...

مطالب داغ هفته