۲۹/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | دوشنبه

|

|
| ۲۹/ ۱۰/ ۱۳۹۹ | دوشنبه

توکن کادنا در بستر صرافی بیترکس گلوبال قرار خواهد گرفت

صرافی بیترکس گلوبال که به عنوان یکی از بزرگترین صرافی های خرید و فروش رمزارز در سطح بین المللی شناخته می شود قرار است به زودی توکن جدید شرکت جی پی مورگان به نام کادنا را در بستر صرافی خود قرار دهد.

در ابتدا قرار است توکن کادنا با بیت کوین و تتر قابلیت تبادل داشته باشد. جی پی مورگان یک شرکت خدمات مالی و بانکداری آمریکایی است. 

صرافی بیترکس

صرافی بیترکس در آمریکا و دیگر کشورهای تحریم شده در دسترس نیست

صرافی بیترکس یکی از بزرگترین صرافی های بین المللی محسوب می شود و روزانه بیش از ۳۷ میلیون دلار در بستر این صرافی مبادله می شود.

مشکلی که هم اکنون پیش روی توکن کادنا قرار دارد این است که صرافی بیترکس گلوبال در آمریکا و دیگر کشورهای تحریم شده در دسترس نیست.

کادنا رمزارز اصلی پلتفرم بلاک چین کادنا محسوب می شود. این پلتفرم بر اساس الگوریتم جامع اثبات کار طراحی شده است. پس از اینکه در سال ۲۰۱۹ امکان استخراج رمزارز کادنا برای کاربران ایجاد شد، تاکنون بیش از ۳۵ میلیون از این سکه استخراج شده است.

ویل مارتینو مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار کادنا می گوید در سال جاری بیش از ۱۰۰ میلیون سکه کادنا استخراج خواهد شد.

مارتینو گفت به دلیل برخی مشکلات فنی، آمار رمزارز کادنا در وبسایت هایی مثل کوین مارکت کپ به صورت کامل نمایش داده نشده است. او گفت بیترکس مکس سکوی پرتاب این سکه برای بیشتر شناخته شدن در جهان رمزارزها خواهد بود.

در سال ۲۰۱۹ بلاک چین کادنا توانست بیش از ۱۵ میلیون دلار از طریق فروش توکن بدست آورد. پیش از اینکه توکن کادنا در بستر صرافی بیترکس گلوبال قرار بگیرد، در بازارهای رسمی ارزش سرمایه بازار این توکن ۱۳ میلیون دلار تخمین زده شده است.

انتظار می رود با قرار گرفتن در بستر صرافی شناخته شده بیترکس گلوبال، سرمایه بازار این توکن به شدت افزایش پیدا کند.

صرافی بیترکس و کادنا

بلاک چین کادنا اپلیکیشن غیرمتمرکز برای اعتبار بخشی به نتایج تست کرونا را به زودی راه اندازی می کند

بلاک چین کادنا قرار است یک اپلیکیشن غیرمتمرکز به کاربران خود معرفی کند. این اپلیکیشن می تواند درستی نتایج تست کرونا را تایید کند و اطلاعات مربوطه را در اختیار مراکز پزشکی و درمانی قرار دهد. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

نحوه نصب کیف پول کونوس

به گزارش سکه نیوز، برای ورود به دنیای رمزارزها، همانند ورود به دنیای بانکداری، نیاز به افتتاح حساب دارید. در مدل‌های بانکی، افراد با...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید