احتمال رشد قیمت بیت کوین تا ۹۰۰۰ دلار در آینده‌ای نزدیک

333
احتمال رشد قیمت بیت کوین تا 9000 دلار
احتمال رشد قیمت بیت کوین تا 9000 دلار

روند رشد قیمت بیت کوین ادامه دارد و پیش‌بینی می‌شود که به زودی شاهد رشد بیشتر قیمت‌ها باشیم.

بازار رمزارز بدون شک در هفته های گذشته رشد زیادی داشته به طوری که قیمت بیت کوین بالاترین رکورد خود از ابتدای سال را ثبت کرد و از ۸۵۰۰ دلار بالاتر رفت. خبرهای ناخوشایندی که طی یکی دو ماه اخیر شنیده‌ایم نیز تأثیری روی این روند افزایشی نداشته‌اند.

تحلیلگران معتقدند در صورتی که قیمت بیت کوین از سطح مقاومت فعلی خود که در حدود ۸۲۰۰ دلار است فراتر رود،  در آینده‌ای نزدیک وارد کانال ۹۰۰۰ دلار نیز خواهد شد.

در حال حاضر بیت کوین با ۲ درصد افزایش به قیمت ۷۹۵۰ دلار رسیده. این در حالی است که پایین‌ترین قیمت آن در معامله‌های امروز، ۷۷۰۰ دلار بود.

در طول هفته گذشته، قیمت بیت کوین نوسانات زیادی داشت و در بازه تقریبی ۷۰۰۰ تا کمی بیشتر از ۸۰۰۰ دلار داد و ستد شد.

شتاب صعودی بیت کوین طی چند ماه گذشته بسیار شدید بوده است به طوری که قیمت این رمزارز توانست از ۳۰۰۰ دلار به شرایط کنونی برسد و حتی خبرهای منفی مثل کلاه‌برداری تتر/بیت‌فینکس نیز تغییری در روند رشد آن ایجاد نکرده‌اند.

در حال حاضر به نظر میرسد سطح بعدی مقاومت بیت کوین، چیزی در حدود ۸۲۰۰ دلار است و اگر این مرز شکسته شود، قیمت بیت کوین می‌تواند به ۹۳۰۰ دلار برسد.

یک تحلیلگر محبوب رمزارز به اسم BU، این احتمال را در توییت اخیر خود بررسی کرد و گفت که معتقد است بیت کوین در آینده ای نزدیک به ۹۵۰۰ دلار و بالاترین قیمت امسال خود می‌رسد.

در حال حاضر به نظر می‌رسد که کانال ۹۰۰۰ دلار سطح مقاومت ماهیانه بیت کوین است و بنابراین برای شکستن این سطح، میزان تقاضای خرید باید افزایش چشم‌گیری داشته باشد.

یکی دیگر از تحلیل‌گران رمزارز به نام Josh Rager در توییت اخیر خود توضیحات بیشتری در این رابطه داده و گفته که در صورت شکسته شدن سطح مقاومت ماهانه، روند صعودی شدت بسیار بیشتری خواهد گرفت.

در طول هفته و با ادامه تلاش بیت کوین برای رسیدن به بالای ۸۰۰۰ دلار، به احتمال زیاد، تحلیلگران چگونگی رشد بیت کوین در هفته ها و ماه های آینده را بهتر درک می کنند.

منبع : newsbtc

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی