احتمال افزایش قیمت بیت‌کوین تا ۸۰ هزار دلار

323
افزایش قیمت بیت کوین تا 80 هزار دلار
افزایش قیمت بیت کوین تا 80 هزار دلار

متخصصان و تحلیل‌گران واکنش‌های متعددی به افزایش‌های متوالی قیمت بیت کوین در طی هفته گذشته داشته‌اند؛ بعضی معتقدند قیمت بیت‌کوین تا ۸۰ هزار دلار فراتر می‌روند و بعضی پیش‌بینی می‌کنند که به زیر ۶ هزار دلار افت می‌کند.

علیرغم اینکه فروش بیت کوین و دیگر رمزارزها در چند هفته اخیر با میزانی فشار همراه بوده است، شکی نیست که این بازار روندی رو به رشد دارد و طی چند هفته توانسته به بالاترین قیمت خود در سال ۲۰۱۹ برسد. این روند افزایشی تمام نشانه‌های بازار گاوی را دارد و تحلیل‌گران مختلفی معتقدند که بازار رمزارز در آینده نزدیک رشد بسیار زیادی خواهد داشت.

کاهش ناچیز پس از جهش ناگهانی

با نگاه به داده‌های تاریخی بیت کوین مشخص می‌شود که این ارز دیجیتال پتانسیل رشد زیادی دارد و قیمت آن می‌تواند در سال‌های آتی تا ۷۸۵۰۰ دلار نیز رسد.

در حال حاضر بیت کوین حدود ۲ درصد رشد قیمت داشته و به ۷۸۷۰ دلار رسیده است ولی در ۲۴ ساعت گذشته تا ۸۳۰۰ دلار نیز بالا رفت.

جهش بسیارسریع قیمت بیت کوین تا ۸۰۰۰ دلار باعث شده بود که تحلیل‌گران فکر کنند قیمت آن به زودی وارد کانال ۱۰ هزار دلار می‌شود ولی این پیش‌بینی به واقعیت تبدیل نشد. بنابراین باید برای رد شدن از سد روانی ۱۰ هزار دلار کمی بیشتر صبر کنیم.

یکی از تحلیل‌گران معروف بیت کوین به نام Moon Overlord به تازگی در توییتی گفته است که اگر روند صعودی بیت کوین معکوس شود، امکان ریزش قیمت تا ۵۸۰۰ دلار وجود دارد.

احتمال افزایش قیمت بیت‌کوین تا ۸۰ هزار دلار

هرچند نمی‌توان در کوتاه مدت مشخص کرد که قیمت بیت کوین از ۱۰ هزار دلار بالاتر خواهد رفت یا خیر، وقتی به روندهای بلندمدت نگاه می‌کنیم، احتمال زیادی وجود دارد که این رمزارز در آینده نزدیک افزایش قیمت بسیار زیادی تجربه کند.

Josh Rager یکی دیگر از تحلیل‌گران بیت کوین، با تحلیل داده‌های تاریخی بیت کوین اعلام کرده است که چرخه افزایش قیمت بعدی می‌تواند باعث جهش ۲۳۹۲ درصدی قیمت شود.

منبع : newsbtc

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی