یکشنبه, آذر ۹, ۱۳۹۹
مشاهده نسخه اصلی
یکشنبه, آذر ۹, ۱۳۹۹

تکنولوژی بلاک چین روانه بیمارستان‌های کره جنوبی شد!

بیمارستان های کره جنوبی در نظر دارند در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات درمانی خود از تکنولوژی های عصر جدید مانند بلاک چین، هوش مصنوعی و کلان داده ها استفاده کنند.

مرکز خدمات پزشکی یانسی که از بزرگترین و معتبرترین نهادهای بیمارستانی کره جنوبی محسوب می شود در نظر دارد برای ارتقای سطح کیفی خدمات درمانی خود از نوآوری های نوظهور به ویژه تکنولوژی بلاک چین در زیرساخت های پزشکی خود استفاده کند.

توسعه علوم پزشکی در عصر مدرن مستلزم نهادینه سازی تکنولوژی های نوین مانند بلاک چین و هوش مصنوعی است

یون دانگ سئوپ، رئیس مرکز خدمات پزشکی یانسی در کنفرانس مطبوعاتی اخیر خود عنوان کرد توسعه روش های درمانی مبتنی بر پزشکی دقیق (precision medicine) مستلزم اتخاذ رویکردی باز و گشوده در قبال نوآوری های جدید اطلاعاتی مانند بلاک چین، هوش مصنوعی، کلان داده ها و مراقب های پزشکی دیجیتال است.

تکنولوژی بلاک چین سطوح کیفی ارائه خدمات درمانی در مراکز پزشکی را ارتقا خواهد داد

در روش های درمانی مبتنی بر پزشکی دقیق برای هر بیمار به صورت خصوصی و بنا به اطلاعات ژنتیکی، داده های کلینیکی، و عادات روزمره او، نسخه درمانی ویژه ای صادر می شود. تکنولوژی بلاک چین از طریق ایجاد یک بستر غیر متمرکز ذخیره اطلاعات و داده های پزشکی، سطوح کیفی ارائه خدمات درمانی در مراکز پزشکی را ارتقا خواهد داد.

تکنولوژی بلاک چین با ذخیره سازی هوشمند داده های پزشکی، از حریم خصوصی بیماران پاسداری خواهد کرد

 

در مراکز هوشمند پزشکی که مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین مدیریت می شوند، اطلاعات درمانی از طریق حسگرهای زیستی و شبکه های دیجیتال عصبی جمع آوری می شوند. تکنولوژی بلاک چین با ذخیره سازی هوشمند داده های پزشکی، از حریم خصوصی بیماران پاسداری خواهد کرد.

اتخاذ رویکرد نوین نهادینه سازی تکنولوژی بلاک چین در نهادهای پزشکی، تحول بنیادی در زمینه مدیریت بیمارستان ها و مراکز خدمات درمانی ایجاد خواهد کرد

مرکز خدمات درمانی یانسی توجه ویژه ای به درمان و پژوهش های دیجیتال در عرصه علوم پزشکی معطوف ساخته است. استفاده از تکنولوژی بلاک چین و هوش مصنوعی برای تمرکز زدایی از نهادهای ذخیره اطلاعات پزشکی، رویکرد منحصر به فرد و نوینی است که می تواند نحوه مدیریت بیمارستان ها و مراکز خدمات درمانی را متحول کند.

مراقبت های درمانی در جوامع مدرن کنونی یک امر حائر اهمیت است. راهکارهای مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین می تواند سطوح کیفی خدمات درمانی را ارتقا دهد. به عنوان مثال اخیراً دولت سنگاپور با هم افزایی نهادهای بزرگ فناوری این کشور برای ارتقای سطوح مدیریت داده های پزشکی، گذرنامه سلامت دیجیتال خود را در بستر بلاک چین صادر کرده است.

گذرنامه سلامت دیجیتال این امکان را فراهم می کند تا اطلاعات پزشکی و وضعیت سلامتی بیماران در کیف های دیجیتال منحصر به فرد ذخیره و نگهداری شود.

منبع: blockchain.news

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

نرخ ارز دیجیتال

USD
btcBitcoin (BTC)
$ ۱۷,۷۷۲.۶۸
ltcLitecoin (LTC)
$ ۷۳.۸۱
ccaCounos Coin (CCA)
$ ۳.۱۴
ccxxCounos X (CCXX)
$ ۸۳.۷۹
usdtTether (USDT)
$ ۱.۰۰
ethEthereum (ETH)
$ ۵۳۹.۳۷

پربازدیدترین اخبار

شرکت در مسابقه ۵۵۰۰ دلاری، با نصب کیف پول کونوس

با استفاده از کیف پول کاغذی کونوس، می‌توانید در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ سکه CCA معادل بیش از ۵۵۰۰ دلار شرکت کنید و شانس خودتان را...

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.

یوان دیجیتال چین در یکی دیگر از شهرهای این کشور تست می‌شود

شهر «سوژو» از ماه آینده آزمایش گسترده ارز دیجیتال ملی چین یعنی یوان دیجیتال را آغاز می‌کند. به گزارش سکه نیوز به نقل از دِبلاک،...

بازگشت بازار ارز به روند صعودی قیمت‌ها

روند نزولی قیمت ارز که در دو روز ابتدایی هفته آغاز شده بود،نتوانست به مسیر خود ادامه دهد و امروز (دوشنبه) بازار شاهد افزایش...