مشاهده نسخه اصلی
سه شنبه,۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۶:۲۰:۳۰

خودنمایی ارائه خدمات رمزارز در برنامه بزرگترین بانک مغولستان

بانک توسعه و تجارت مغولستان که بزرگترین بانک این کشور محسوب می شود به زودی خدمات رمزارز خود را به شهروندان این کشور ارائه خواهد کرد. این خدمات شامل سپرده گذاری رمزارز، پرداخت های الکترونیکی درون شبکه ای، مدیریت دارایی های دیجیتال و خدمات قرضه می شود.

بانک توسعه و تجارت مغولستان بیش از ۵۰ شعبه در سرتاسر این کشور دارد و از لحاظ میزان دارایی کل، در رتبه دوم از میان ۱۷ بانک مرجع مغولستان قرار گرفته است. بانک توسعه و تجارت مغولستان با بیش از ۴۰۰ شرکت و کمپانی بزرگ این کشور مراودات گسترده مالی دارد.

همکاری و هم افزایی بانک توسعه و تجارت مغولستان با نهادهای بزرگ فناوری

قرار است بانک توسعه و تجارت مغولستان با همکاری و هم افزایی دیگر شرکت های بزرگ فناوری این کشور، خدمات رمزارز خود را در سطوح گسترده به شهروندان ارائه کند. به گفته یکی از مقامات ارشد این بانک، هنوز تاریخ دقیقی در ارتباط با ارائه خدمات رمزارز به شهروندان مشخص نشده است.

بانک مرکزی مغولستان از رمزارزهای پایدار برای ارتقای سطح پرداخت های مالی و ارائه تسهیلات دولتی استفاده خواهند کرد

رئیس بانک مرکزی مغولستان نیز در مصاحبه اخیر خود از آمادگی کامل نهادهای بانکداری این کشور برای ورود به صنعت غیر متمرکز دارایی های دیجیتال خبر داد. در سال ۲۰۱۹ مقامات ارشد بانک مرکزی مغولستان طی امضای توافق نامه تجاری با نهادهای فناوری کره جنوبی اعلام کردند از رمزارزهای پایدار برای ارتقای سطح پرداخت های مالی و ارائه تسهیلات دولتی استفاده خواهند کرد.

در سال ۲۰۱۸ بزرگترین اپراتور تلفن همراه مغولستان با اخذ مجوزهای قضایی از دولت این کشور، ارز دیجیتال خود را در سطوح کلان ملی صادر کرد.

کشور مغولستان از سال ۲۰۱۸ فعالیت جدی خود را در حوزه ارزهای دیجیتال و صنعت بلاک چین آغاز کرد. در سال ۲۰۱۸ بزرگترین اپراتور تلفن همراه مغولستان با اخذ مجوزهای قضایی از دولت این کشور، ارز دیجیتال خود را در سطوح کلان ملی صادر کرد.

منبع: کوین تلگراف.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مقاله های مرتبط

شبکه های اجتماعی

پربازدیدترین اخبار

راهکار جامع رمزارزی برای انتقال بین‌المللی ارزی

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راهکار انتقال ارز دست یابید و در هر نقطه از جهان با چند کلیک ساده این امر را میسر نمایید

صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دنیای ارز دیجیتال چگونه کارمی‌کند

صرافی ارز دیجیتال یا صرافی رمزارز از پدیده‌های جدید دنیای فناوری است که تعریف جدیدی از آنها تحت عنوان صرافی غیرمتمرکز یا DEX نیز در ارتباط آن زاده شده است.

صرافی رمزارزی غیرمتمرکز کونوس (دکس)

با استفاده از دکس هر تبادل کننده ای می تواند رمزارزهای خود را با هر کاربر دیگری حتی با پول فیات(مثل ریال، دلار و غیره) تبادل کند.

چگونه ارز دیجیتال رایگان کونوس دریافت کنیم؟

ارز دیجیتال کونوس تنها با نصب کیف پول و ثبت نام در وب‌سایت(ارسال مدارک شناسایی) ، ۰.۳ سکه رایگان به کاربران اهدا...

چرا ارز آرام نمی‌گیرد؟

نوسان بازار ارز به عواملی همچون افزایش تقاضای واقعی و کاذب در بازار ،تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی، کاهش درآمدهای ارزی ناشی از به حداقل رسیدن فروش نفت و بازنگشتن ارز صادراتی به کشور است.