کانادا و قوانین جدید برای استخراج رمزارز

383
وضع قوانین جدید برای استخراج رمزارز در کانادا
وضع قوانین جدید برای استخراج رمزارز در کانادا

کانادا که یکی از کشورهای پیشرو در زمینه ارز دیجیتال است، اعلام کرده که به شرکت‌های فعال در استخراج رمزارز، برق کم‌هزینه اختصاص می‌دهد.

Régie de l’énergie سازمان تنظیم‌کننده انرژی در استان کبک کانادا، قوانین جدید برای استخراج رمزارز وضع کرده است. در بیانیه این سازمان آمده است: «تحت مقررات جدید، Régie de l’énergie  به شرکت تولیدکننده برق Hydro-Quebec دستور می‌دهد که ۳۰۰ مگاوات به صنعت بلاک‌چین اختصاص دهد. این ۳۰۰ مگاوات علاوه بر ۱۵۸ مگاواتی است که در حال حاضر نیز به مشتریان تأیید شده Hydro-Quebec داده می‌شود و ۲۱۰ مگاواتی که توزیع‌کنندگان موردتأیید شهرداری دریافت می‌کنند.

شرکت‌ها برای دریافت این امتیازهای ویژه، باید فرآیند گزینشی را طی کنند که آن‌ها را براساس چهار معیار تعداد مشاغل ایجاد شده در کبک، حقوق کلی مشاغل مستقیم، ارزش سرمایه‌گذاری‌ها و بازیابی گرما طبقه‌بندی می‌کند. Hydro-Quebec می‌گوید این قوانین جدید این سازمان را قادر خواهد ساخت که از نرخ‌های پایینی که به مشتریان ارائه می‌دهد، حفاظت کند.

کانادا به خاطر نوآوری‌های متعدد، کم بودن هزینه انرژی، سرعت اینترنت بالا و رژیم قانون گذاری مطلوبش، به عنوان یکی از کشورهای برتر در زمینه رمزارز شناخته می‌شود. در اواخر ژوئیه سال گذشته، Hydro-Quebec  اعلام کرد که این استان مازاد انرژی‌ای معادل ۱۰۰ تتاوات در عرض ۱۰ سال دارد و کم‌ترین نرخ برق را در آمریکای شمالی ارائه می‌دهد.

ژوئن گذشته، شرکت Hydro-Quebec  قوانین جدیدی را پیشنهاد کرد که تحت آن شرکت‌های وابسته به صنعت بلاک‌چین را مجبور می‌کرد برای دریافت برق اعلام کنند به ازای هر مگاوات چند شغل ایجاد می‌کنند و چه سرمایه‌ای جذب خواهند کرد.

منبع : cointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی