سرینا ویلیامز در Coinbase سرمایه‌گذاری کرده است

375
سرنا ویلیامز،بازیکن حرفه‌ای تنیس و برنده چهار مدال طلای المپیک
سرنا ویلیامز،بازیکن حرفه‌ای تنیس و برنده چهار مدال طلای المپیک

سرینا ویلیامز ، بازیکن حرفه‌ای تنیس و برنده چهار مدال طلای المپیک، سه سال پیش سرمایه‌گذاری مخفیانه‌ای در Coinbase انجام داده است.

سرینا ویلیامز، بازیکن حرفه‌ای تنیس و برنده چهار مدال طلای المپیک، چند روز پیش اعلام کرد که در سال ۲۰۱۴ شرکت سرمایه‌گذاری خود به نام Serena Ventures را تأسیس کرده بوده و بدون اطلاع رسانه‌ها روی ۳۰ شرکت مختلف سرمایه‌گذاری کرد. یکی از این شرکت‌ها، صرافی معروف Coinbase است.

به گفته وب‌سایت رسمی Serena Ventures، پورتفلیوی این شرکت بیش از ۱۲ میلیارد دلار ارزش بازار دارد و تنوع شرکت‌های آن ۶۰ درصد است. این صندوق روی شرکت‌های نوپا سرمایه‌گذاری می‌کند، شرکت‌های عضو پورتفلیوی خود را تشویق به همکاری با یکدیگر می‌کند و فرصت‌های مشارکت را گسترش می‌دهند.

طبق اطلاعات ویکی‌پدیا، سرینا ویلیامز چهار بار برنده مدال طلای المپیک زنان در رشته تنیس شده و هشت بار مقام بهترین بازیکن تنیس زن در جهان را دریافت کرده است. تخمین زده می‌شود که دارایی خالص او حدود ۱۸۰ میلیون دلار باشد.

طبق گزارش Cointelegraph به نقل از رویترز، حجم سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذیر روی استارتاپ‌های رمزارز و بلاک‌چین در سال ۲۰۱۹ رکورد خواهد زد.

همچنین در گزارشی توسط آژانس دولتی IDC ادعا شد که دولت فدرال آمریکا تا سال ۲۰۲۲ حدود ۱۲۳.۵ میلیون دلار در حوزه بلاک‌چین هزینه خواهد کرد که نسبت به ۱۰.۷ میلیون دلار مربوط به سال ۲۰۱۷، افزایش ۱۰۰۰ درصدی دارد.

منبع : cointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
نام و نام خانوادگی